reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Taka wiązana?


Dziękuję :*
Myślicie że trzeba mieć dwie koszule? Czy starczy jedna przy optymistycznej wersji pobytu w szpitalu 2 dni.

Ja zabieram jedna do porodu ( u nas trzeba miec swoja) plus 2 na zmiane. przy optymistycznej wersji pobytu w szpitalu od 6 do 12 godzin po porodzie.
 
7004kolor_CR07 Sapphire.jpg
czy miała któraś z was do czynienia z wózkiem anex cross? Zastanawiam się nad tym modelem tzn mam upatrzony używany, jeszcze na gwarancji. Jutro jadę obejrzeć ale zawsze lepiej wiedzieć jak się sprawuje na codzień :)
 

Załączniki

  • 7004kolor_CR07 Sapphire.jpg
    7004kolor_CR07 Sapphire.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 357
Zobacz załącznik 854086 czy miała któraś z was do czynienia z wózkiem anex cross? Zastanawiam się nad tym modelem tzn mam upatrzony używany, jeszcze na gwarancji. Jutro jadę obejrzeć ale zawsze lepiej wiedzieć jak się sprawuje na codzień :)
Rozwazalam go ale wg mnie ma słaba amortyzację. I nie za bardzo przemawiała do mnie ta Eco skóra wszędzie i ciemny środek. W sklepie mimo ceny odradza o go nam i proponowane np. Tańszy model anex sport.
 
reklama
Jutro sprawdze czy zmieści się do bagażnika. O pękających ramach właśnie czytałam ale na stronie reklamacji jest napisane że był to defekt do czerwca 2017 a wózek jest z lipca więc mam nadzieje że jeżeli się zdecyduje to będzie wszystko ok. Dobrze wiedzieć o tej amortyzacji żeby zwrócić na nią uwage :) dziekuje :)
 
Do góry