reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Zrobił mi się jeszxze w dodatku odcisk pod palcami, boli jak chodzę muszę stopę trochę krzywić, waga ciężka :D ciekawe czy mozna coś stosować w ciąży?
 
Nad materacem też sie jeszxze nie zastanawiałam, ale mam plan wysłać męża po łóżeczko II materac (sam zaproponował) on przy synku tez sam kupił
 
A ja od kilku dni nie mam zgagi, ale za to miejsca w brzuchu tak mało, że jak się najem, to nie mogę usiąść, bo pękam. A jak przestanę jeść, zanim zacznę czuć się przepełniona, to jestem głodna :D:D Muszę się chyba przerzucić na lody z bitą śmietaną, żeby się kalorie mieściły... szkoda, że nie przepadam za słodkościami.
 
No... Bo tak siedziałabym na mieście i czekała na swoją kolej [emoji14] normalnie szał jaka jestem nueogarnięta ostatnio [emoji14]
Nie tylko Ty[emoji6] Ja kiedys zapombialam kase wyplacic z bankomatu do gina i zoriebtowalam sie dopiero jak siegnelam po portfel[emoji6]
A ostatnio nie wzielam ksiazeczki zdrowia na szczepienie mlodej[emoji53]
 
reklama
Ufff zamówiłam w aptece internetowej już prawie wszystko dla Maksia i dla siebie do szpitala :) została mi do kupienia dla siebie koszula do karmienia i stanik ;) a dla niego łóżeczko przewijak wózek wanienka, ale to też już na dniach kupię ;)
Powiedz mi co zamwilas w aptece bo tez sie zbieram i nie wiem co :D
 
Do góry