reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Marika ja kupiłam dwie paczki po 22 szt chyba w każdej
Jedna wezmę do szpitala druga w domu w razie czego dokupie
Chociaż prognozy są ze będzie mieć max 3200-3300g woec te jedynki nam posłużą chyba ciut dłużej - one są do 5kg
Tez pytalam lekarza w piatek czy bedzie duzy to mowil tak 3200-3300 :D
 
U mnie mówili że jakby zleciało ponizej 2 to działają, są ogromnymi przeciwnikami szwów i passarow bo uważają że to ciało obce i są powodem wielu infekcji ja bez ,a infekcji się dorobilam...No ale cóż możemy sobie tylko pomarudzic i dostosować się do ich zasad i wierzyć że wiedza co robią:)
A ja z pessarem i poki co bez infekcji. Poprzednia ciaza cala bez[emoji6]
 
Nie ma reguły. Ja bez pessaru i infekcje dwie się zdarzyły. Teraz w sumie od 15 tygodnia co drugi dzień profilaktycznie natamycyna. A wcześniej nigdy żadnej infekcji. Dosłownie żadnej.
No wlasnie, dlatego nie mozna zakladac ze pessar to tylko infekcje. Roznie bywa.
 
reklama
Do góry