reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Zaczynałam ż duża bo 93 ale moja dieta polega tylko na niejedzeniu słodyczy i białego pieczywa. Resztę jem normalnie
No to może same słodycze i pieczywo, plus ogólnie "pilnowanie się", pór posiłków itd tak działają? No i jeśli nie jesz więcej, a mała trochę wyciąga, to też tak może być ;)

Mnie gin mówił, że wszystko jest ok i mam się nie przejmować, skoro mała ładnie przybiera, bo to najważniejsze - a trochę też miałam podobne obawy.. nie chudnę, ale przytyłam niecałe 3kg od początku ciąży zaczynając z poziomu 63kg, w tym zawartość tkanki tłuszczowej poniżej normy - z mięśni mi poszło...
 
Też kocham Bieszczady :) dwa razy w życiu tam byłam i zawsze powtarzałam sobie że tam wrócę :) akurat się złożyło że A dostał "premię" i możemy sobie pozwolić.
A gdzie jedziecie? Tzn jaka część Bieszczad? [emoji6]
My pojedziemy jak już Hania będzie mogła bezpiecznie wyruszyć w taką długą podróż autem ;) (pewnie dopiero wiosną :( wolę uniknąć za szybkiego 6h w foteliku, jak nie musimy jechać...)
 
A gdzie jedziecie? Tzn jaka część Bieszczad? [emoji6]
My pojedziemy jak już Hania będzie mogła bezpiecznie wyruszyć w taką długą podróż autem ;) (pewnie dopiero wiosną :( wolę uniknąć za szybkiego 6h w foteliku, jak nie musimy jechać...)
Noclegi mamy koło Ustrzyk Dolnych ale mam zamiar zaliczyć Małą Rawke jednego dnia a drugiego jeszcze dokladnie nie wiem ale też jakaś krótka trasa :) ostatniego dnia pojedziemy na zaporę :)
 
Aj dziewczynki... Ja od rana wkurzona... Siostra moja zadzwoniła do mnie, że ma owsiki (zalapala od dzieci) a moja mama u niej mieszka 5 dni w tygodniu a z nami w weekendy... Więc i ja mogę mieć... Ginekolog zalecił mi abym też wzięła tabletki tak jak wszyscy... Ni, ale wiadomo, że nie są przetestowane na ciezarnych... Dla pewności napisałam też smsa do innego ginekologa podając się za pacjentke i też pozwolił... Bo mogłabym czekać do porodu, ale po porodzie leki i nie mogłabym karmic... No i boję się, że podczas porodu sn mogłoby załapać... Dziś wezmiemy te tabletki a jutro ostre sprzątanie...
 
reklama
Aj dziewczynki... Ja od rana wkurzona... Siostra moja zadzwoniła do mnie, że ma owsiki (zalapala od dzieci) a moja mama u niej mieszka 5 dni w tygodniu a z nami w weekendy... Więc i ja mogę mieć... Ginekolog zalecił mi abym też wzięła tabletki tak jak wszyscy... Ni, ale wiadomo, że nie są przetestowane na ciezarnych... Dla pewności napisałam też smsa do innego ginekologa podając się za pacjentke i też pozwolił... Bo mogłabym czekać do porodu, ale po porodzie leki i nie mogłabym karmic... No i boję się, że podczas porodu sn mogłoby załapać... Dziś wezmiemy te tabletki a jutro ostre sprzątanie...

Nie wierze,ze istnieja tabletki ktore mozna brac na pasozyty w ciazy!!!!
Orientuje sie co nieco w temacie,bo miesiac temu zobaczylam 1!!! Oswika na stolcu syna.
Z tego co wiem zabronione jest branie jakikolwiek lekow przeciwpasozytniczych w ciazy i podczas karmienia piersia.
Jedz duzo pestek z dyni,zakwaszaj zoladek, jedz czosnek. Moze ich unikniecie....
 
Do góry