reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A ogolnie rozwojowo ok ? To najwazniejsze a nie kg
emoji5.png
emoji5.png

Matko 2 kg to ja w tydz przybieram
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

Fakt zapewne rodzinne po tobie
No ale wrocisz tam na bank co po macierzynskim[emoji16][emoji16]lub Beda czekac na ciebie
Czas szybko zleci


Ja już 4 lata w domu i powiem szczerze nigdzie mi się nie spieszy. Uwielbiam spędzać czas z moimi dzieciaczkami :)
Kiedyś byłam pracoholiczką, dzieci zmieniły mój pogląd na życie.
 
reklama
Czekam na kuzyna pod szpitalem, dali mi dokumenty i muszę z nimi do Tarnowa jechac, żeby podjęli decyzję czy będę mu operować kręgosłup czy nie. W jedna strone 100 km jazdy. Padne. Ale jakby trzeba bylo, to i na nogach bym poszla. Ja nie wiem czemu nagle się tak wszystko sypie :( człowiek sobie nie zdaje jakie ma szczęście w zyciu, poki nie doświadczy problemów.
Tak to prawda. Dopiero w takich sutuacjach czlowiek docenia co ma. Trzymam kciuki zeby wszystko sie poukladalo a maz jak najsxybciej doszedl do siebie!
 
Amelka ma już 1400 :) wszystko jest ok :)
Jutro z rana jedziemy w Bieszczady. Stwierdziłam że jest to już ostatni moment kiedy jeszcze jakoś się ruszam i trzeba to wykorzystać :) potem jak mała się urodzi to pewnie długo nigdzie nie pojedziemy.
Duża dziewczynka :) Miłego wyjazdu. Też bym gdzieś wyskoczyła, ale nie mam możliwości.
 
reklama
Do góry