reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja tez juz po prenetalnych wszystko okej niunia zdrowa bardzo ruchliwa i waży 1380 :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-30-13-08-42-1.png
    Screenshot_2018-04-30-13-08-42-1.png
    289,1 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Amelka ma już 1400 :) wszystko jest ok :)
Jutro z rana jedziemy w Bieszczady. Stwierdziłam że jest to już ostatni moment kiedy jeszcze jakoś się ruszam i trzeba to wykorzystać :) potem jak mała się urodzi to pewnie długo nigdzie nie pojedziemy.
Super [emoji106]
Gratuluję badania no i Bieszczad... Oj, pojechałabym... [emoji15][emoji6]
Kocham Bieszczady [emoji7]
 
Jestem po . Mała waży 1300 jest wsio ok. Ja znów schudłam kg...
Ciesze sie ze wszystko dobrze...

Amelka ma już 1400 :) wszystko jest ok :)
Jutro z rana jedziemy w Bieszczady. Stwierdziłam że jest to już ostatni moment kiedy jeszcze jakoś się ruszam i trzeba to wykorzystać :) potem jak mała się urodzi to pewnie długo nigdzie nie pojedziemy.
Piekna waga Amelki. W ktorym jestes tygodniu?
My w piatek wyruszamy 400 km w jedna strone,ale wychodze z tego samego zalozenia co Ty

Nowaja16 - sliczna dziewczynka!!!
 
Ja mam najgorsze to, że nie sapię, nie mam zadyszki, i fizycznie nie czuję ograniczeń... Nie mam żadnego problemu, żeby się schylić do ziemi na prostych nogach, ale jak czasem odruchowo tak zrobię, to po wyprostowsniu się skurcz... Jak przejdę odruchowo za szybko, to po chwili brzuch ciągnie i się stawia... Więc muszę po prostu pamiętać, że mam chodzić powoli jak emerytka, nie schylać się, itd....

Mozesz sie schylac na ugietych nogach plecy prosto[emoji5]
 
Dziewczyny super ze wizyty ok[emoji108][emoji108][emoji108][emoji7]ciesze sie !!
My pojutrze na 31+4 Usg I ktg


Pytanie czy moge brac kwas foliowy biore wiadomo to ta zielone paczka ,kupilam wit na pazury

Moge brac wszy razem nie za duzo witamin dziennie skoro juz moje zielone pudelko kwasu foliowego ma wszystko no ale te drugie pisze za na paznokcie[emoji16][emoji16][emoji13]brac czy zostac tylkp przy kwasie?
IMG_2462.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2462.JPG
    IMG_2462.JPG
    485,2 KB · Wyświetleń: 333
reklama
Mozesz sie schylac na ugietych nogach plecy prosto[emoji5]
Jasne, ale muszę pamiętać ;)
Jak coś podnosiłam, to od zawsze z przysiadu, ale buty zakładałam na prostych (czasem jeszcze rozciągając się przy okazji [emoji23]), więc to trochę odruch - biorę buta, skłon, a po chwili przypomnienie, no i skurcz.. [emoji15]
 
Do góry