reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
35 - 36 lat to calkiem duza roznica ;) szczerze to tej czterdziestki wcale nie odczuwalam poki mi nie zaczeli wytykac w ciazy ;)

Daj spokój, teraz mnóstwo babek zachodzi w ciążę później, nawet w pierwszą...

wiem , dlatego dopisalam ;) masz wlocha mieszkajacego w Polsce ? Odnajduje sie ?

Już ponad 10 lat tu mieszka i lubi :) Oczywiście tęskni za pogodą i jedzeniem, ale ogólnie uważa że włochy to dziki kraj, serio :) Że co chwilę są rozboje, problemy, że w PL większy porządek począwszy od tego na ulicach, przez ogarnianie spraw w urzędach nawet... ogólnie lubi tu być, nie ma w ogóle tematu że chciałby wrócić.
 
Daj spokój, teraz mnóstwo babek zachodzi w ciążę później, nawet w pierwszą...



Już ponad 10 lat tu mieszka i lubi :) Oczywiście tęskni za pogodą i jedzeniem, ale ogólnie uważa że włochy to dziki kraj, serio :) Że co chwilę są rozboje, problemy, że w PL większy porządek począwszy od tego na ulicach, przez ogarnianie spraw w urzędach nawet... ogólnie lubi tu być, nie ma w ogóle tematu że chciałby wrócić.
fajnie, moj tez zakochany w Polsce, u nas akurat spokojna cicha wies ale generalnie trzeba przyznac, ze w Polsce sytuacja sie poprawia a we Wloszech jest coraz gorzej...
 
fajnie, moj tez zakochany w Polsce, u nas akurat spokojna cicha wies ale generalnie trzeba przyznac, ze w Polsce sytuacja sie poprawia a we Wloszech jest coraz gorzej...

A też jest Włochem? No tak, mój M. też to powtarza... i ogólnie w Warszawie mamy spore grono Włochów którzy tutaj już od lat mieszkają. Część che wrócić kiedyś, ale część absolutnie nie.
 
nie planowalismy 3 dziecka, balam sie komplikacji jak widac slusznie i chorob... ogolnie mialam inne plany ale zycie je zweryfikowalo ;) mam nadzieje ,ze nie bede taka mama- babcia :o

hej witaj :) 40 lat to super wiek :) ja mam 30 lat i drugie dziecko bedzie ale jak moj mąż mi zagwarantuje kolejnego syna to na 40 stkę napewno sie zdecyduje :D
moja ciocia ma 39 lat i juz zapowiedziala ze na 40stke 3 dziecko chce w ramach prezentu :D wiec nie czuj sie jak babcia ;)
 
reklama
hej witaj :) 40 lat to super wiek :) ja mam 30 lat i drugie dziecko bedzie ale jak moj mąż mi zagwarantuje kolejnego syna to na 40 stkę napewno sie zdecyduje :D
moja ciocia ma 39 lat i juz zapowiedziala ze na 40stke 3 dziecko chce w ramach prezentu :D wiec nie czuj sie jak babcia ;)
Moj twierdzil ,ze on chlopcow nie umie ;) tesciowa miala juz 6 wnuczek zanim jej wnuka dalismy;) a teraz drugi chlopiec ... tylko moja coreczka niezbyt z tego zadowolona ,tak chciala siostrzyczke 8-)
Swoja droga mam kilka znajomych po 40, ktore sie bardzo staraja o malenstwo i nie wychodzi a u nas wpadka jak u nastolatkow ;)
 
Do góry