reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witam!
Podczytuje Was od jakiegos czasu... jestem od was sporo starsza wiec stwierdzilam, ze nie pasuje :oops:
Oczekuje trzeciego (niespodziewanego )dziecka 10 lipca . Mam dwojke 12i 14 lat ...
Ciaza od poczatku z trauma, szok, strach, plamienia, krwawienia,odklejona kosmowka... ech .
Teraz kolejny klopot, rozwarcie :( Dostalam zastrzyki z progesteronu, tabletki przeciwskurczowe ,duzo magnezu i mam lezec :o.... to tak w skrucie duzym.
Ciągły strach o maluszka jest okropny... trzymam za Was mocno kciuki [emoji8] pisz z nami, zawsze to szybciej czas leci i można odciąć choć na chwilę myśli. Leżysz w domu czy szpitalu?
 
Ciągły strach o maluszka jest okropny... trzymam za Was mocno kciuki [emoji8] pisz z nami, zawsze to szybciej czas leci i można odciąć choć na chwilę myśli. Leżysz w domu czy szpitalu?
dzieki i wzajemnie a leze w domu na szczescie :) i oby tak zostalo ... tzn nie, oby sie polepszylo na tyle bym mogla troche wiecej ...
 
Dobra. Pierwsza pralka gotowa. Lovela płyn 60 stopni. I nie mam gdzie powiesić kolejnych. Akcja pranie wstrzymana do wyschnięcia. A takie plany mialam[emoji3][emoji3][emoji3]

Witamy nowa koleżankę. Spokojnie żadna z Ciebie babcia. Ja mam 35 lat, mąż 41. Współczuję ciężkiej ciąży. Wiele z nas tu boryka się z problemami. Ale jest i tak nadzwyczaj wesoło [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry