reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jaka babcia oszalalas[emoji16] no teraz każda dzidzia rosnie swoim tempem także nic się niemartw najważniejsze że wszystko jest Oki [emoji4]
Poprzednie dzieciaczki tez male byly,corka 2700 w 38 tyg a syn 2800w 36tyg takzebylam bardziej zaskoczona ,ze ten duzy;) widac jednak nie chce sie wybijac i dobrze, oby rosl i byl zdrowy ja rodzilam sn wiec wcale mnie nie cieszy wyciskanie giganta;)
 
Nie wyleze za nic w swiecie, leze ,siadam z nogami w gore, z nogami w dol,mecze ten odpoczynek bardzooo... jestem po dwu operacjach kregoslupa wiec takie monotonne zycie zle na mnie dziala, niby wiekszosc w domu robi maz(zobaczymy ile wytrzyma) ale cos ugotowac, uprac,uprasowac (siedzac!!!!) to sie porywam.
To tak jak ja ,staram się trochę poleżeć ale nie mam mozliwosci tak non stop !! Dziś synek od rana u babci ale to rzadko go zabierają ;/ ja wizytą w tą środę ciekawe co powie będę w skonczonym 30
 
To tak jak ja ,staram się trochę poleżeć ale nie mam mozliwosci tak non stop !! Dziś synek od rana u babci ale to rzadko go zabierają ;/ ja wizytą w tą środę ciekawe co powie będę w skonczonym 30
Gdy oczekiwalam na 2 dziecko czyli pierwszego synka ;) mialam wlasnie podobnie , coreczka 2 letnia brak pomocy ... ale dalismy rade, dasz i ty !:)
 
Chyba nie :D Dziś poszlismy na obiad do takiej restauracji widokowej. Trzeba było zejść po takich usypanych schodach. Nie które stopnie były mega wysokie ale bokiem dałam radę :D Gorzej z wejściem spowrótem na parking. Ł musiał przy 4 najwyższych schodach łapać mnie za tyłek i pchać bo za ch*ja sama bym nie dała rady :D
Mam nadzieję że ktoś życzliwy to nagrał [emoji2][emoji2][emoji2]
 
reklama
Do góry