reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć witajcie [emoji6] macie może jakiś sprawdzony domowy sposób na czyszczenie pralki? My dziś wizyta u diabetologa, udało się umówić prywatnie i nie czekać wieczności...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sloniuje się do Rossmanna. Ostatnie rzeczy kosmetyczne na liście i koniec. Mam dość. Co chwila patrzę na swoją listę i jeszcze mi się coś przypomina. Nie dość że slonio-orka ze mnie to jeszcze pamięć szwankuje.
 
Hej dziewczyny :) mam deficyt czas jak widać... Na forum jestem sporadycznie.. Więc nawet nie wiem co się u was dzieje za bardzo.. :(


Dziś pierwsza nocka na nowym mieszkaniu na którym..
- Nie mam jeszcze kuchni
-Łazienka jest w kaflach + toaleta + prysznic - więc tu cywilizacja :d
- Sypialnia w której śpimy jest wyłożona panelami do połowy :D łóżko sypialniane z materacem przyjdzie dziś bądź jutro, a mimo wszystko fajnie spało się na materacu :D
Kuchnia połowa stworzona :)
Wykąpać się można, siusiu zrobić też :D

A więc działamy dalej :D już po śniadaniu jesteśmy :D ale nawet mamy tv na którym oglądaliśmy wczoraj film wieczorem HEHE więc warunki są jakie są ale jest wesoło :)

Poza tym że strasznie męczy mnie katar :/ do łazienki o sypialni nie mamy jeszcze drzwi :D ale powiem wam że mimo tych "niedogodności" cieszę się na to mieszkanie (jak na razie w warunkach polowych) i cieszę się że jest M :) chociaż na tydzień :) nie mieliśmy wyboru i musieliśmy już się tu przeprowadzić bo umowa najmu mieszkania nam wyszła [emoji14] no cóż damy radę :)

Agd całe do mieszkania przyjdzie w pon :D radocha hehe

Pozdrowienia z placu remontowego :D
 
Sloniuje się do Rossmanna. Ostatnie rzeczy kosmetyczne na liście i koniec. Mam dość. Co chwila patrzę na swoją listę i jeszcze mi się coś przypomina. Nie dość że slonio-orka ze mnie to jeszcze pamięć szwankuje.
Haha uwielbiam te Twoje teksty ja też zamieniam się wielkimi krokami w slonia[emoji16] ostatni tydzień to szok [emoji33] [emoji2] ciekawe kim będziemy w lipcu [emoji23]
 
hej witaj :) 40 lat to super wiek :) ja mam 30 lat i drugie dziecko bedzie ale jak moj mąż mi zagwarantuje kolejnego syna to na 40 stkę napewno sie zdecyduje :D
moja ciocia ma 39 lat i juz zapowiedziala ze na 40stke 3 dziecko chce w ramach prezentu :D wiec nie czuj sie jak babcia ;)

Ty serio z tym 3-cim??

Sloniuje się do Rossmanna. Ostatnie rzeczy kosmetyczne na liście i koniec. Mam dość. Co chwila patrzę na swoją listę i jeszcze mi się coś przypomina. Nie dość że slonio-orka ze mnie to jeszcze pamięć szwankuje.

Hahahaha :D :D Coś czuję że "słoniuję się" wejdzie na stałę do naszego słownika :D A z pamięcią wiesz, jak to u słonia ;)

2 tabletki do zmywarki wrzucić do bębna i włączyć pranie [emoji8]

Ej naprawdę? I to oczyszcza w środku pralkę?? Może sobie zrobię takie czyszczenie jak pójdę na L4.
 
reklama
Do góry