reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mojego ginekologa też pełna kultura :D w gabinecie jest łazienka z bidetem, spódniczki i kapcie jednorazowe :D A co najlepsze, że nawet nie muszę po badaniu ginekologicznym przechodzić na inne łóżko bo fotel automatycznie składa się w leżankę :D Ja dzisiaj połówkowe na 9, o dziwo przespałam całą noc, ale stres już mnie łąpie już latanie do kibelka i sucho w buzi z nerwów :( eh już chciałabym być po.
 
reklama
U mojego ginekologa też pełna kultura :D w gabinecie jest łazienka z bidetem, spódniczki i kapcie jednorazowe :D A co najlepsze, że nawet nie muszę po badaniu ginekologicznym przechodzić na inne łóżko bo fotel automatycznie składa się w leżankę :D Ja dzisiaj połówkowe na 9, o dziwo przespałam całą noc, ale stres już mnie łąpie już latanie do kibelka i sucho w buzi z nerwów :( eh już chciałabym być po.
Będzie dobrze [emoji106]
Czekamy na pozytywne wieści :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
U mojego ginekologa też pełna kultura :D w gabinecie jest łazienka z bidetem, spódniczki i kapcie jednorazowe :D A co najlepsze, że nawet nie muszę po badaniu ginekologicznym przechodzić na inne łóżko bo fotel automatycznie składa się w leżankę :D Ja dzisiaj połówkowe na 9, o dziwo przespałam całą noc, ale stres już mnie łąpie już latanie do kibelka i sucho w buzi z nerwów :( eh już chciałabym być po.
Na pewno wszystko będzie dobrze :) Już niewiele czasu zostało, trzymam kciuki [emoji110]
 
Kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja mam nerwa od wczoraj od 20. Włączyła nam się awaria przydomowej oczyszczalni ścieków że poziom krytyczny. Dzwoniłam żeby to zgłosić bo ani się umyć ani wyprać, ani zmywarki nie mogę pościć niemowiac już o korzystaniu z WC bo nie wiem czy mi do domu gowien nie wybyje. A babka co przyjmowała zgłoszenie mówi że przyjadą dzisiaj dopiero. Ja nie wiem w takim razie po co ci od awarii całą noc są pod telefonem jak i tak nie mają zamiaru przyjechać.
To teraz czekam od 7 aż panowie łaskawie przyjadą naprawia i będę mogła isc się umyc.
 
Dzień dobry ja już w pracy zamiast kawy melisa zaparzona

Po syropie z cebuli jest mi o wiele lepiej kaszel się zrobił wykrztuśny ale z tego boli mnie brzuch ...

Ola gratulacje terminu [emoji4] szybko minie

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ja już w pracy zamiast kawy melisa zaparzona

Po syropie z cebuli jest mi o wiele lepiej kaszel się zrobił wykrztuśny ale z tego boli mnie brzuch ...

Ola gratulacje terminu [emoji4] szybko minie

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Współczuję takiego kaszlu, oby jak najszybciej przeszedł...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Współczuję takiego kaszlu, oby jak najszybciej przeszedł...

0d1yrjjgtd95fou3.png

Dziekuje jest i tak lepiej bo ten suchy kaszel mnie dobijał i dużo więcej razy kaszlalam z większa siła
Ale od wczoraj rana pije ten syrop z cebuli i od razu się zrobił mokry konkretnie zakaszle i coś się odrywa a przedtem kaszlalam i nic

Ważne ze w całości jestem zdrowa nie ma gorączki


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Dziekuje jest i tak lepiej bo ten suchy kaszel mnie dobijał i dużo więcej razy kaszlalam z większa siła
Ale od wczoraj rana pije ten syrop z cebuli i od razu się zrobił mokry konkretnie zakaszle i coś się odrywa a przedtem kaszlalam i nic

Ważne ze w całości jestem zdrowa nie ma gorączki


16udyx8di9hvrs5t.png
Kiedyś słyszałam że jak się kicha to powinno się głowę odwrócić w bok, wtedy się robi mniejsze podciśnienie w jamie brzusznej czy jakoś tak, więc może i na kaszel to zadziała.
 
Dzień dobry ja już w pracy zamiast kawy melisa zaparzona

Po syropie z cebuli jest mi o wiele lepiej kaszel się zrobił wykrztuśny ale z tego boli mnie brzuch ...

Ola gratulacje terminu [emoji4] szybko minie

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przykro mi z powodu Twojego kaszlu :( Oby szybko minął i syrop z cebuli pomógł. Mnie strasznie odrzuca od syropu z cebuli, raz próbowałam ale to było coś strasznego.
 
reklama
Dzień dobry ja już w pracy zamiast kawy melisa zaparzona

Po syropie z cebuli jest mi o wiele lepiej kaszel się zrobił wykrztuśny ale z tego boli mnie brzuch ...

Ola gratulacje terminu [emoji4] szybko minie

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


O jej biedna :/ obyś szybko skończyła pracę i do łóżka :*
 
Do góry