reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry :) Zaczynam dziś 6 miesiąc :szok::D 21 kwietnia o 11 bierzemy ślub :) Niestety nie było już żadnego wolnego terminu wcześniej a na 21szy była ostatnia wolna godzina :) I odpadły nam te zaproszenia, które pokazywałam bo wysyłka jest możliwa jedynie kurierem za 17zł a mija się to z celem przy zakupie 9 sztuk, więc zdecydowaliśmy się kupić takie do samodzielnego wypisania z zaznaczoną naszą datą ślubu :)
148519e04f04a00e6cb34a206f28.jpg

Kto dziś ma wizytę?


Poszłam kupic sobie coś na wieczór, ale nie wiedziałam na co mam ochotę.
I tak wyszło, że na nie zdrowe :D Zobacz załącznik 841416
Jee też lubię te batoniki Milky Way :p

Matko jak was nadrobic.....masakra.

Mi dzien minal blyskawicznie goscie itd.
Zakupy dla dzieciarni no i dla maluszka
1520278837-f4fb43017f09c9c8-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Słodkie [emoji7]
 

Załączniki

  • 148519e04f04a00e6cb34a206f28.jpg
    148519e04f04a00e6cb34a206f28.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 265
Ostatnia edycja:
reklama
@Onaszczesliwa2018 i co nie badali Cie dzis?!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Nie lekarka powiedziała że nie mają wszystkich wyników i poczeka na te wyniki i później razem z tym zbada też szyjke I podejmą decyzję co dalej bo podobno za często tam zaglądać przy takich akcjach z szyjka nie jest wskazane także mam nadzieję , że dziś splynie na mnie morze samych dobrych informacji :*
 
Cześć dziewczyny [emoji4] kciuki za wizyty [emoji110] puściłam męża do pracy i idę dalej spać [emoji2]
Wczoraj podczas kontroli wszystko ok, szyjka długa i ładnie trzyma [emoji4] a bóle na tym etapie są podobno normalne, dziecko rośnie, rozciąga się wszystko. Ale zawsze lepiej sprawdzić niż się zamartwiać [emoji4] narobiłyście mi smaka i leciałam wczoraj po chipsy [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Super że wszystko dobrze :*
 
Dzień dobry :) Zaczynam dziś 6 miesiąc :szok::D 21 kwietnia o 11 bierzemy ślub :) Niestety nie było już żadnego wolnego terminu wcześniej a na 21szy była ostatnia wolna godzina :) I odpadły nam te zaproszenia, które pokazywałam bo wysyłka jest możliwa jedynie kurierem za 17zł a mija się to z celem przy zakupie 9 sztuk, więc zdecydowaliśmy się kupić takie do samodzielnego wypisania z zaznaczoną naszą datą ślubu :)
Zobacz załącznik 841474
Kto dziś ma wizytę?



Jee też lubię te batoniki Milky Way [emoji14]


Słodkie [emoji7]
Ja też dzisiaj, zaczynam 6 miesiąc :) jak ten czas leci :O

Co do milky way - sama robię [emoji23]
Ogólnie bardzo lubię kokos ;) choć moja wersja nie jest niskokaloryczna, to przynajmniej bez cukru ;)

Jeśli chodzi o datę ślubu - szkoda, że nie miałaś większego wyboru, ale 21 będzie już pewnie cieplej, i na pewno wszystko się uda [emoji106]
Zaproszenia też fajne :)

W oczekiwaniu na wizytę poleguję w pracy u O - wizyta na 10, więc inaczej logistycznie nie do ogarnięcia... Tylko że tu jest koszmarna klima :/

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Hej,
Ola no to już niedługo wielki dzień :) dla Was a później znowu w lipcu najważniejszy ;)
Ona szczęśliwa będą same dobre wieści trzymam kciuki
Dziewczyny super że wizyty udane
I kciuki za dzisiejsze wizyty !!!
Niby niedługo tym bardziej, że planowaliśmy sierpień/wrzesień ale z drugiej strony jak pomyślę ile to jeszcze czasu to nie wiem jak dotrwam :D Już termin naszego ostatniego prenatalnego wydaje mi się bardzo odległy bo to 7 maja, więc ślub niewiele wcześniej :) Już nie mogę się doczekać [emoji4]
 
Nie lekarka powiedziała że nie mają wszystkich wyników i poczeka na te wyniki i później razem z tym zbada też szyjke I podejmą decyzję co dalej bo podobno za często tam zaglądać przy takich akcjach z szyjka nie jest wskazane także mam nadzieję , że dziś splynie na mnie morze samych dobrych informacji :*
Trzymam mocno kciuki [emoji106][emoji106][emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja też dzisiaj, zaczynam 6 miesiąc :) jak ten czas leci :O

Co do milky way - sama robię [emoji23]
Ogólnie bardzo lubię kokos ;) choć moja wersja nie jest niskokaloryczna, to przynajmniej bez cukru ;)

Jeśli chodzi o datę ślubu - szkoda, że nie miałaś większego wyboru, ale 21 będzie już pewnie cieplej, i na pewno wszystko się uda [emoji106]
Zaproszenia też fajne :)

W oczekiwaniu na wizytę poleguję w pracy u O - wizyta na 10, więc inaczej logistycznie nie do ogarnięcia... Tylko że tu jest koszmarna klima :/

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja z Milky Way lubię tylko crispy rolls :) Kokos uwielbiam, więc jak będziesz miała kiedyś czas to byłabym wdzięczna za wrzucenie przepisu :) No z tą datą to szkoda, ale cóż, w sumie nie ma to dla nas jakiegoś znaczenia ważne, że już załatwione :)
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] kciuki za wizyty [emoji110] puściłam męża do pracy i idę dalej spać [emoji2]
Wczoraj podczas kontroli wszystko ok, szyjka długa i ładnie trzyma [emoji4] a bóle na tym etapie są podobno normalne, dziecko rośnie, rozciąga się wszystko. Ale zawsze lepiej sprawdzić niż się zamartwiać [emoji4] narobiłyście mi smaka i leciałam wczoraj po chipsy [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Super , ze wszystko wporzadku ;) ja zawsze twistosy wkladalam do kanapek xd
 
Do góry