reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

na tle nerwowym na bank nic ja jestem tak wyluzowana w tej ciazy jakbym na haju byla caly czas :p nic mnie nie rusza no procz sytuacji z pracownica wtedy fakt. nerwy i placz byl ale wszystko juz jest przeszloscia .. nie wiem skad mi takie cos sie wzielo...
Właśnie z przeszłości. Nerwy które kiedyś przeżyłaś. Mam nadzieję, że się to nie powtórzy. Nie ciekawa noc, dobrze, że miałaś faceta obok
 
reklama
@Marika92 polecam ci kupic buty skórzane poądnej firmy typu ryłko, kazar ja mam na 7cm stopa wyprofilowana idealnie nie meczy sie ani nie puchnie i co najwazniejsze bardzo wygodne
szpilka to spzilka zawsze wygląda bosko :p

@olaaa7 ta obcisla gdzie pieknie eksponuje brzuszek przecudna ja uwielbiam takie ...

@Jola92 poczytaj co mi sie snilo... nie zazdroszcze nie wiem skad takie rzecz sie biorą
Też mi się podoba taka obcisła :) Myślę o takiej na komunię, pozostaje kwestia jeszcze sukienki na ślub :)
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
Trzymam kciuki za wizytę [emoji8] te sny w ciąży są straszne a najgorsze że i bardzo realistyczne... [emoji57]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
@Veraska, no to masz trochę pecha... ale rozumiem Cię :)

@Karla88, widzę że ex pracownica Cię prześladuje... ale może to i lepiej że wcześniej się rozstałyście, pewnie taki plan konkurencyjnego sklepu i tak by miała, a tak może jeszcze nie ogarnęła zbyt wielu informacji.

1519723903-a71c9cb90eff9ee7-aaaaaa.jpeg
1519723914-4b7ad09e7bdb88e8-aaaaaa.jpeg
1519723922-e26732cb961ec66a-aaaaaa.jpeg
a wolisz klasyczne krojem (jak biała na górze) czy zwiewne ? :)

f2w39n7303c24ozn.png

Mi się bardzo podobają te sukienki..! w ogóle jak wejdzie się np na pinterest np. to jest tyle fajnych sukienek, że naprawdę nie wiadomo co wybrać....
 
@Veraska, no to masz trochę pecha... ale rozumiem Cię :)

@Karla88, widzę że ex pracownica Cię prześladuje... ale może to i lepiej że wcześniej się rozstałyście, pewnie taki plan konkurencyjnego sklepu i tak by miała, a tak może jeszcze nie ogarnęła zbyt wielu informacji.



Mi się bardzo podobają te sukienki..! w ogóle jak wejdzie się np na pinterest np. to jest tyle fajnych sukienek, że naprawdę nie wiadomo co wybrać....
Tylko żeby one były też wszystkie tak łatwo dostępna :)
 
@Veraska, no to masz trochę pecha... ale rozumiem Cię :)

@Karla88, widzę że ex pracownica Cię prześladuje... ale może to i lepiej że wcześniej się rozstałyście, pewnie taki plan konkurencyjnego sklepu i tak by miała, a tak może jeszcze nie ogarnęła zbyt wielu informacji.



Mi się bardzo podobają te sukienki..! w ogóle jak wejdzie się np na pinterest np. to jest tyle fajnych sukienek, że naprawdę nie wiadomo co wybrać....
Są bardzo kobiece :) i nawet ciezarna czuję się w nich pięknie

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
@Marika92 polecam ci kupic buty skórzane poądnej firmy typu ryłko, kazar ja mam na 7cm stopa wyprofilowana idealnie nie meczy sie ani nie puchnie i co najwazniejsze bardzo wygodne
szpilka to spzilka zawsze wygląda bosko :p
z tym wytrzymaniem całą noc, to zależy jeszcze od jednego "drobiazgu" - czy się na co dzień chodzi w obcasach ;) mam w domu kilka bardzo porządnych szpilek, i jak chodziłam częściej na obcasach, to nie było problemem kilkanaście godzin w nich (jak napisałaś, porządna firma, skóra, dobrze wyprofilowane, itd), ale po pół roku chodzenia tylko w płaskich (całkiem płaskich, z zerową różnicą między palcami a piętą) już nie było tak różowo, bo i tak się męczyłam nawet na nieco niższym obcasie..
więc dla mnie na takiej imprezie, zwłaszcza w ciąży, buty na zmianę to element obowiązkowy ;)
 
Do góry