reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No ta jest dość odważna, moja ciut skromniejsza :) tylko czy ja w nią wejdę i czy ona jeszcze będzie [emoji14] ale coś znajdę na pewno i wtedy wam się pochwalę :)

A tak poza tematem sukienki - jakie buty wziąć na wesele??? Żebym nie padła od razu ale nie chce od razu w niskich, chociaż na wejście chciałabym jakiś lekki obcas. Macie jakieś doświadczenie? :D

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja na swoim ślubie w 18tc miałam niski, grubszy obcas taki koło 4 cm i spokojnie przetanczylam w tym całe wesele. Ale wtedy dość często chodziłam na obcasie, a od kilku lat nie chodzę wcale więc teraz pewnie bym nie dała rady.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
Na pewno :) będziesz całą resztę dnia myślała tylko o nim

f2w39n7303c24ozn.png
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
No i 3mam kciuki :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
Na pewno zobaczysz małego fikającego łobuzka :)

p19u3e3keac8an9o.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
na pewno po wizycie będzie dużo lepiej :)
niestety te koszmary :(
czasem tak realistyczne... wczoraj bałam się podnieść z łóżka....
 
własnie dzis mija miesiac jak pracuje fajna mloda dziewczyna bardzo pomocna, mam nadzieje ze sie nie przejadę na niej bo juz calkowicie strace wiare w ludzi....

luty pod wzgledem handlu porazka.. zimy juz nie ma a na wiosne za wczesnie wiec lipaaaa mam nadzieje ze od marca teraz ruszy sprzedaż i bedzie sie mogla wykazac

za to moja ex pracownica chyba zdala sobie sprawe ze pani ktora ja podkradla nie wywiaze sie z obietnic i wyobraz sobie ze wynajela lokal powyzej mnie... i tez otwiera sklep zajebiscie... wogole ale mam nadzieeje ze szybko jej sie oczy otworza jak to jest prowadzic biznes ... bo mnie na sam koniec chciala rozliczac

Ja również mam nadzieję, że się okaże cennym pracownikiem. :-)
A ta była pracownica... no cóż...brak słów.

@olaaa7 piękna sukienka! Szal będzie do niej idealny. Sama miałam podobny tylko łososiowy :-)

@JustMe55 Dużo zdrowia dla męża! Trzymam mocno za Was kciuki i przesyłam dużo słoneczka! :-*
 
Cześć dziewczyny.
Nawet nie wyobrażacie sobie co mi sie dziś śniło. NIe chcę o tym mówić, ale cały czas mam to w głowie do tego stopnia że już brałam leki żeby obniżyć ciśnienie, towarzyszy mi uczucie strachu w żołądku i sercu, no i jelita tez to pokazują. Obudziłam sie o 5, po tym co widziałam we śnie zwymiotowałam i juz nie poszłam spać...
Dobrze, że dziś o 16 wizyta, to może gdy zobaczę Stasia sie troche uspokoję.
Miłego dnia
Oj, biedna... byle do 16 i będzie dobrze. Zobaczysz :-*
 
reklama
@Marika92 polecam ci kupic buty skórzane poądnej firmy typu ryłko, kazar ja mam na 7cm stopa wyprofilowana idealnie nie meczy sie ani nie puchnie i co najwazniejsze bardzo wygodne
szpilka to spzilka zawsze wygląda bosko :p

@olaaa7 ta obcisla gdzie pieknie eksponuje brzuszek przecudna ja uwielbiam takie ...

@Jola92 poczytaj co mi sie snilo... nie zazdroszcze nie wiem skad takie rzecz sie biorą
 
Do góry