reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
@Sabinaaa81 - już się zastanawiałam, gdzie jesteś, bo długo się nie odzywałaś...
Gratuluję córeczki :)
a co do planowania płci, to niestety różnie z tym jak widać bywa ;)

dobrze, że już zaczyna być lepiej, takie biegunki itd potrafią nieźle wymęczyć... trzymam kciuki, żeby już było tylko lepiej :)
 
Znalazłam jeszcze jedną, co myślicie? Tylko nie wiem na którą okazję by się lepiej nadała :)
d78702d448f8b3a9d4c962de9687.jpeg
 

Załączniki

  • d78702d448f8b3a9d4c962de9687.jpeg
    d78702d448f8b3a9d4c962de9687.jpeg
    126,6 KB · Wyświetleń: 290
@Sabinaaa81 - już się zastanawiałam, gdzie jesteś, bo długo się nie odzywałaś...
Gratuluję córeczki :)
a co do planowania płci, to niestety różnie z tym jak widać bywa ;)

dobrze, że już zaczyna być lepiej, takie biegunki itd potrafią nieźle wymęczyć... trzymam kciuki, żeby już było tylko lepiej :)
Dziękuję :-*. U mnie w rodzinie wielka radość, bo mamy 11 chłopców (po stronie męża i mojej) i teraz ta dziewczynka wreszcie. Ja planowałam chłopca z osobistych powodów, ale myślę, że będzie fajnie. I wychowam ją na małego karatekę ;-)
 
Tylko żeby one były też wszystkie tak łatwo dostępna :)

To prawda, można mieć inspirację i potem uszyć jak coś...

@ani_anita, @Sabinaaa81, gratulacje! Sabina nieźle :D :D ale wiem trochę co czujesz, bo ja byłam PEWNA że będzie dziewczynka. Więc ja ze swoimi różowymi śpioszkami i Ty z otulaczem, wylądujemy na wątku sprzedażowym :D

Edit: poplątałam!! :D już wszystko ogarnęłam :) Przy 11 chłopcach dziewczynka będzie miała jak w raju.. tylko pewnie nie znajdzie prędko męża jak będzie musiał przejść taką selekcję :D

to racja ja zawsze w szpilkach chodze na moje 160cm wzrostu szpilki dzialają od razu na moje ego :D

Racja. Ja też w 90% obcas :)
 
reklama
Do góry