reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

My dziś z M 5 rocznica ślubu Ale ten czas leci. Co do Lidla u nas na ogul coś zostaje A ludzie się nie bija i nie podpierdala..... zeczy z koszyka więc jak zostaną poduszki to wezmę więcej i w stawie na naszą gielde tylko przypomnijcie mi kiedy zaczyna się promocja?

3jgxskjo51j6485i.png
 
reklama
tak.. ale najlepsze jest to ze one co jakis czas sie pojawiaja ludzie potrafią sie upodlić dlaa glupiego robota z marketu...

No Karla, robot to jest coś!! :D A bodziak?? ;) Jakby Ci jakaś babcia rąbnęła z koszyka- dla wnusia?? :D :D

Ja już po założeniu ,szybka była wizyta bo to w szpitalu i miał parę porodów ,założenie nic nie bolalo wiadomo że trochę dziwne uczucie!! Chyba teraz będę spokojniejsza,mam taką nadzieję

To super że bezboleśnie i psychicznie też lepiej...
 
Ł do mnie dzwonił i mówił, że rano jak się szykował do pracy to miałam jakąs fazę dziwną przez sen. Siedział w kuchni i pakował sobie jedzenie i słyszy, że piszczę więc biegnie do sypialni, a ja tam siedzę na łóżku zasłaniam sie kołdrą, latarka w telefonie odpalona i świecę mu po oczach. Mówi do mnie "Jolcia co sie dzieje" i chciał mnie przytulić to zeskoczyłam z łóżka i zaczęłam krzyczeć "kim jesteś" on na to "Jolcia, to ja Łukasz" a ja "nie kłam i wynoś się stąd bo na policję zadzwonię" i położyłam się spać :D Ł mnie obudził i opowiedział co robiłam to mi się przypomniało, że mi się śniło że zamknęłam za Ł drzwi jak wyszedł do pracy, połozyłam sie łózka i słyszałam ruchy w mieszkaniu i byłam pewna że to złodziej :D
 
Hej dziewczyny, co polecacie na problemy z wypróżnieniem? ;/
Doraźnie to czopek glicerynowy. Potrafiłam po 4 dni nie chodzić do toalety i czopek jako jedyny mnie ratował. Najważniejsze to się "odkorkować" no a później to wiadomo więcej płynów, błonnika, suszone owoce itp. Mnie pomagał też jogurt naturalny. A jak sobie w ogóle nie będziesz mogła poradzić to syrop Lactulosum, tylko trzeba go pić regularnie. Mnie przynajmniej tak polecił mój ginekolog
 
Ja już po założeniu ,szybka była wizyta bo to w szpitalu i miał parę porodów ,założenie nic nie bolalo wiadomo że trochę dziwne uczucie!! Chyba teraz będę spokojniejsza,mam taką nadzieję
Będzie dobrze i dotrwacie do końca spokojnie :*

p19u3e3kb9sn5pe8.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry