reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witajcie dziewczyny!
Miłych Walentynek!!!
Nie było mnie prawie tydzień bo siostra przyjechała i chcemy troche czasu razem spędzić a wy tyle produkujecie ze nie da sie nadrobić:)

Ja tez jeszcze z tych co nie znają płci 08.03 mam genetyczne to powinnismy wtedy sie dowiedzieć. Przeczuć jakichkolwiek brak :confused:

Co do Lidla to tutaj nie ma takich atrakcji, kiedy przyjdziesz to kupisz co chcesz jest dużo towaru i nikt sie na nic nie rzuca, a napewno nie podbiera z koszyka :baffled:
 
Ostatnio była mowa o kołdrze i poduszkach z Lidla. Wspominałam że mam z Medadiso kołdrę i poduszki, które zrobiły się płaskie i zbite, zamówiłam puch silikonowy, żeby zmienić im wypełnienie i dzisiaj wyciągałam to wypełnienie które miało być kulką silikonową a okazało się że pełno w nich pociętej gąbki.
Zobacz załącznik 839110
Super :/
Nie ma to jak wcisnąć byle co i oczekiwać zapłaty jak za towar wysokiej jakości.... :|


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Witajcie dziewczyny!
Miłych Walentynek!!!
Nie było mnie prawie tydzień bo siostra przyjechała i chcemy troche czasu razem spędzić a wy tyle produkujecie ze nie da sie nadrobić:)

Ja tez jeszcze z tych co nie znają płci 08.03 mam genetyczne to powinnismy wtedy sie dowiedzieć. Przeczuć jakichkolwiek brak :confused:

Co do Lidla to tutaj nie ma takich atrakcji, kiedy przyjdziesz to kupisz co chcesz jest dużo towaru i nikt sie na nic nie rzuca, a napewno nie podbiera z koszyka :baffled:
Ja tez mam wizytę 8.03:)
 
Jak nie czułyście ruchów 1-2 dni ,biegłyście do lekarza na usg? Moja lekarka jest na urlopie. Ja już mam czarne myśli i zaczynam panikować. Na IP jakbym pojechała to lekarz raczej mnie wyśmieje,że w 18tc mówię, że nie czuję ruchów? Ech.. wykończe się :(
Na tym etapie to normalne, że ruchy są nieregularne - codziennie muszą być od 24tc, a teraz wszystko zależy od ułożenia maleństwa w danym momencie - spokojnie, nie panukuj ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja juz po diabetologu, zwiekszam insuline o jedna jednostke i za tydzien kontrola. Dziewczyny rozłożylo mnie. Z nosa sie leje, gardlo raz boli raz swedzi, i mam suchy kaszel . robie inhalacje z soli fizjologicznej , biore wit c , i na gardlo hascosept. Wolno cos jeszcze bo ja nie pamietam???

hchygzu3s1ksbpf1.png

Herbatę z lipy, sok z malin, czarnej porzeczki, czosnek, miód (stężony, dobrze robi na gardło)

Dużo zdrowia... [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja się witam z bólem głowy dziś :( kiepsko spałam dlatego wstałam dopiero teraz ale jakie miałam koszmary to nie sposób opisać... Co ja w tej głowie mam??!!! na start musiałam ogarnąć kuchnie bo wygląda jakby bomba atomowa wybuchła.. Ehh z tymi facetami

p19u3e3kb9sn5pe8.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Jakbym o sobie czytała...
Też ból głowy z rana, położyłam się jeszcze, wstałam chwilę temu, i jak zjem/wypiję herbatę, to biorę się za kuchnię, bo wygląda......

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Witajcie ponownie[emoji5]
Nie ma to jak wyspac sie wreszcie[emoji3] Jem sniadanko i nadtabiam Was[emoji5]
Niestety potworny bol glowy dopadl mnie znowu[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry