reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Helou! Co do zakupów w Lidlu... Jak widziałam na youtubie jak sie ludzie o karpia biją bo mi i ręce i cycki opadły. Nie wiem jak można sie tak upodlić.
Ja mam dzis mega lenia. Nawet zmywarki nie chce mi sie wypakować. Dobrze, że dzis Ł zabiera mnie do restauracji bo nie chce mi sie gotować :D

ja kiedys ogladalalm jak babka z facetem juz starsi po 50-tce bili sie o robot masakara oni normalnie na ziemi lezeli i jeden drugiemu nie chcial oddac i wszyscy sie gapia nagrywaja ich ja sie zastanawiam tylko dlaczego w takich sytuacjach pracownicy nie reagują bądz ochrona czyste posmiewisko
 
@Karla88 ,pewnie masz rację, ale jedną ciążę straciłam, ta jest leżąca i świruje trochę bardziej niż normalnie..
chyba,że to pępowina :D


rozumiem cie strach czasem ma wielkie oczy ale nie mozemy znowu popadac w paranoje na grupie beda tez osoby ktore poczuja ruchy w 22-23 tyg i tez to bedzie normalne najgorszy okres 1 trymestru za nami teraz tylko odliczac tygodnie do porodu
 
ja kiedys ogladalalm jak babka z facetem juz starsi po 50-tce bili sie o robot masakara oni normalnie na ziemi lezeli i jeden drugiemu nie chcial oddac i wszyscy sie gapia nagrywaja ich ja sie zastanawiam tylko dlaczego w takich sytuacjach pracownicy nie reagują bądz ochrona czyste posmiewisko

Widziałam taki film na YT.. to te odpowiedniki thermomixa chyba?
 
Karla88 - ewidetnie Syneczek sie szykuje :sorry:

Jejciu, ale sie usmialam jak czytalam o Halinach i Grazynach na polowaniu.

U Nas jedynie takie rzeczy mozna spotkac na wyprzedazy Next,chociaz na pewno ludzie sobie z rak nie wyrywaja....:rofl2:
To musi byc straszne.

Pochwalcie sie z polowania jak cos znalazlyscie.

U Nas z reguly nawet po 10 mozna jeszcze cos znalezc,chociaz na perelki lepiej polowac z rana.

Matylda23 - ja od wczoraj znowu nic nie czuje,wiec widocznie jeszcze jest czas

Milych Walentynek !:happy2:
 
Ja się witam z bólem głowy dziś :( kiepsko spałam dlatego wstałam dopiero teraz ale jakie miałam koszmary to nie sposób opisać... Co ja w tej głowie mam??!!! na start musiałam ogarnąć kuchnie bo wygląda jakby bomba atomowa wybuchła.. Ehh z tymi facetami

p19u3e3kb9sn5pe8.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Jak nie czułyście ruchów 1-2 dni ,biegłyście do lekarza na usg? Moja lekarka jest na urlopie. Ja już mam czarne myśli i zaczynam panikować. Na IP jakbym pojechała to lekarz raczej mnie wyśmieje,że w 18tc mówię, że nie czuję ruchów? Ech.. wykończe się :(
Ja czasami mojego synka czuje bardzo mocno a kolejnego dnia już prawie w ogóle po czym kolejnego dnia znów się uaktywnia, może ma spokojniejszy dzień :)

p19u3e3kb9sn5pe8.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry