reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

pytam hipotetycznie moja kolezanka w 3 trymestrze sie zaraziła robiac pulpety na obiad skosztowala mielone ale glupio mi jej zadzwonic i wypytywac o szczegoly wiem ze ma antybiotyki do konca ciazy
 
reklama
Mysle teraz nad imieniem:D Jasiu czy Filip?? Oto jest pytanie...
U nas będzie Filip [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Jak nie czułyście ruchów 1-2 dni ,biegłyście do lekarza na usg? Moja lekarka jest na urlopie. Ja już mam czarne myśli i zaczynam panikować. Na IP jakbym pojechała to lekarz raczej mnie wyśmieje,że w 18tc mówię, że nie czuję ruchów? Ech.. wykończe się :(
 
Jak nie czułyście ruchów 1-2 dni ,biegłyście do lekarza na usg? Moja lekarka jest na urlopie. Ja już mam czarne myśli i zaczynam panikować. Na IP jakbym pojechała to lekarz raczej mnie wyśmieje,że w 18tc mówię, że nie czuję ruchów? Ech.. wykończe się :(


stara nie panikuj w 18 tyg 70% z nas nie czuje a jak juz czujemy to raz na kilka dni i to takie lekkie pukniecia stres zaczyna sie od 25 tyg wzwyż
ja jestem w 20 tyg i czuje czasem tylko wieczrem a zdarza sie ze co 2 dni a to moja druga ciaza
 
stara nie panikuj w 18 tyg 70% z nas nie czuje a jak juz czujemy to raz na kilka dni i to takie lekkie pukniecia stres zaczyna sie od 25 tyg wzwyż
ja jestem w 20 tyg i czuje czasem tylko wieczrem a zdarza sie ze co 2 dni a to moja druga ciaza
No od 25 tyg już mi kazała liczyć ruchy codziennie
 
Fajnie, ze powstała ta giełda, bo ja po doświadczeniach Kasi mam juz watpliwosci, ze bede miała córkę. Nie wiem czemu, ale dalej mam silne przeczucie na chłopca. Mam zdjecie z usg z 16 tygodnia, i niby lekarka pewnie, ze dziewczynka, ale dla mnie to rownie dobrze mogły by być jajeczka ;)
IMG_20180214_101024.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180214_101024.jpg
    IMG_20180214_101024.jpg
    118,1 KB · Wyświetleń: 287
Fajnie, ze powstała ta giełda, bo ja po doświadczeniach Kasi mam juz watpliwosci, ze bede miała córkę. Nie wiem czemu, ale dalej mam silne przeczucie na chłopca. Mam zdjecie z usg z 16 tygodnia, i niby lekarka pewnie, ze dziewczynka, ale dla mnie to rownie dobrze mogły by być jajeczka ;)Zobacz załącznik 839113

Ja dostałam takie zdj jajek [emoji23] wiec u mnie chyba chłopak na bank
1518599711-7be48ad808e23292-aaaaaa.jpeg



16udyx8di9hvrs5t.png
 
Helou! Co do zakupów w Lidlu... Jak widziałam na youtubie jak sie ludzie o karpia biją bo mi i ręce i cycki opadły. Nie wiem jak można sie tak upodlić.
Ja mam dzis mega lenia. Nawet zmywarki nie chce mi sie wypakować. Dobrze, że dzis Ł zabiera mnie do restauracji bo nie chce mi sie gotować :D
 
reklama
Do góry