reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Też mi się podoba szczególnie, że ma dużo fajnych zdrobnień :) Ale u nas prawdopodobnie będzie synek :)
Laura (zdrobnienie Lusia) i Łucja też są piękne :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
U mnie teściowa przyszalała... i mój maż ma na imię Tobiasz. Mi się osobiście imię bardzo podoba, ale sam mówi, że się ludzie dziwią skąd u gościa grubo po 30 takie imię (byli wtedy sami Łukasze, Piotrki czy Pawły). Na naukach przedmałżeńskich ksiądz się zachwycał, ze piękne imię z ewangelii... tylko że teściowa jest dumna ze oglądała "Niewolnice Isaure" i tam to imię było i jej się tak spodobało....:D:D
Choć w tym miesiącu jak zerkałam na noworodki (chciałam się natchnąć cudzym imieniem) w styczniu urodziło się już 3 Tobiaszów;)
 
Moja znajoma wybrala Mia tez ladnie ale to nie polskie imie. Chyba za duzo sie naczytala 50 twarzy greya [emoji13][emoji13][emoji13]

0d1ysek2ashcgepe.png
Ale teraz to imię robi się popularne szczególnie w większych miastach :) na YouTube kobitka prowadzi kanał ( wcześniej ciążowe a teraz z córkami) i idea z nich ma Mia no i nasza "mis Euro" Siwiec tak córkę nazwała :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry