reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

O jakie słodkie pieluchy kolorowe, jak dobrze widzę że to pieluchy? :-)
Tak :) Dorwałam smyku, bawełniane 3pak za 16 zł :)

Zazdroszczę ;)
No i szafa ładna [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
Dzięki, Ikea my love :D
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Zazdroszczę Wam tych wszystkich wizyt. Ja miałam ostatnią 9 stycznia a kolejna dopiero 18 kwietnia. Nie wiem jak wytrzymam te 10 tygodni :-|
Plamić przestałam na szczęście a od wczoraj czuję ruchy malucha <3 Nie da się z niczym pomylić :-)
Mąż w zeszłym tygodniu chciał kupować wózek. Muszę go stopować ;-)
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Ja jeszcze mam problem z mdłościami, niestety.
 
Nigdy nie bylam zwolenniczka cukru wole chipsy frytki paluszki I tak do dzis
Czasem zjsdlam sernik lody ale w ciazy to nie chce mi sie wogole;) tylko paluszki oststnio jablka I kiwi I dzieki bogu

Ja tez tylki slone przed ciaza, tetaz tez zjem frytki paluszki ale chipsy.. Moze garsc na miesiac. A byla to moja milosc :D

Ja mimo ze stara kura wy mlode kurki to I tak sie boje i to druga ciaza powinnam wyluzowac

Jaka tam stara, nie gadaj glupot ;-*

Przeglądam ogłoszenia na olx łóżeczka dziecięce, tym razem chce kupić używane bo i tak za długo nie będzie używane. Podoba mi się kilka z moich okolic i dobra cena ale widzę ze juz w 3 ogłoszeniach jest napisane ze łóżeczko jest przemalowane na biało , niby jakaś farba bezpieczeństwa dla dzieci (pierwotnie inny kolor był) nie wiem co o tym myśleć, czy kupić łóżeczko białe oryginalnie od początku a nie jakieś przemalowane na biało, czy taka farba nic nie zaszkodzi

My kupujemy nowa kolyske/kosz a na pozniej lozeczko mamy od znajomej i tez przemalujemy na bialo, chyba, ze znajde uzywane ale biale ;) ale nie mam pojecia gdzie taka farbe bezpieczna kupic

U nas jest taka pogoda cudna, slonko i 11 stopni. A ja co robie? Leze z moja dwulatka pod kocem. Na 17 mam wywiadowke u starszej cory, wiec wtedy sie rusze troche. Choc wcale mi sie nie chce. Najchetniej bym sobie zasnela [emoji23]

xrotgov3q3o4y33i.png

Zazdroszcze. Jak by u mnie byla taka pogoda to dawno bym byla na spacerze. A jest mgla, plucha.. :(

Hej dziewczyny :-)
Zazdroszczę Wam tych wszystkich wizyt. Ja miałam ostatnią 9 stycznia a kolejna dopiero 18 kwietnia. Nie wiem jak wytrzymam te 10 tygodni :-|
Plamić przestałam na szczęście a od wczoraj czuję ruchy malucha <3 Nie da się z niczym pomylić :-)
Mąż w zeszłym tygodniu chciał kupować wózek. Muszę go stopować ;-)
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Ja jeszcze mam problem z mdłościami, niestety.

Ojj. Biedna :( ja nie moge wytrzymac 4 tygodni.. A jak bys sobie poszla na dodatkowa wizyte ?
 
Margana, mam pytanie o mgielke solankowa. Udalo mi sie wdychac nosem, ale po chwili mnie boli. Tak samo jak oddycham ustami to boli mnie w klatce. To normalne ?
I chyba dobrze pytam ? Ty polecalas z tego co pamietaj, chyba ze sie myle :D
 
@klaudiaa975 Sama mogę jedynie jechać na ostry dyżur jeśli coś się będzie działo złego. Do ginekologa (przy szpitalu, jeśli potrzebna jest konsultacja w ciąży) musi mnie skierować położna, jeśli uzna w swojej ocenie, że jest jakiś powód aby taka wizyta się odbyła.
Prywatnie do ginekologa też nie mam jak iść, bo po pierwsze nie prowadzą ciąż (tylko sprawy ginekologiczne nie związane z ciążą) a po drugie u mnie w mieście nawet nie ma ginekologa, który przyjmuje prywatnie :-|
Czuję się jak zawieszona w czasie...

Ciążę prowadzi położna a ona nie widzi sensu częstszych wizyt jak nic się nie dzieje. W II trymestrze nie mam żadnej wizyty, ani żadnych badań (typu mocz, krew itp.)

W Polsce w pierwszej ciąży, miałam wizyty co miesiąc na początku a od 21 tc co 2 tygodnie (ciąża zagrożona) Kilka razy badania krwi i moczu plus 14 x USG. Tutaj to inny świat ;-)
 
Dziś na obiad była między innymi kapusta :D Małemu smakowało,bo kopie jak szalony, ale dziś w taki inny, łaskoczący sposób :D

Ale piekny brzuszek. U mnie jest chyba cos nie tak. Pojade chyba na ip w tygodniu, nir mam brzucha, tylko taki mini i praktycznir wogole objawow, brzuch tez mnie nie boli. Mysle o najgorszym :/
 
@klaudiaa975 Sama mogę jedynie jechać na ostry dyżur jeśli coś się będzie działo złego. Do ginekologa (przy szpitalu, jeśli potrzebna jest konsultacja w ciąży) musi mnie skierować położna, jeśli uzna w swojej ocenie, że jest jakiś powód aby taka wizyta się odbyła.
Prywatnie do ginekologa też nie mam jak iść, bo po pierwsze nie prowadzą ciąż (tylko sprawy ginekologiczne nie związane z ciążą) a po drugie u mnie w mieście nawet nie ma ginekologa, który przyjmuje prywatnie :-|
Czuję się jak zawieszona w czasie...

Ciążę prowadzi położna a ona nie widzi sensu częstszych wizyt jak nic się nie dzieje. W II trymestrze nie mam żadnej wizyty, ani żadnych badań (typu mocz, krew itp.)

W Polsce w pierwszej ciąży, miałam wizyty co miesiąc na początku a od 21 tc co 2 tygodnie (ciąża zagrożona) Kilka razy badania krwi i moczu plus 14 x USG. Tutaj to inny świat ;-)

Wspolczuje. :o
Zacofani jacys.. Trzymaj sie. W takim razie musisz uzbroic sie w cierpliwosc :-*
 
reklama
Ale piekny brzuszek. U mnie jest chyba cos nie tak. Pojade chyba na ip w tygodniu, nir mam brzucha, tylko taki mini i praktycznir wogole objawow, brzuch tez mnie nie boli. Mysle o najgorszym :/
Ja nie mam w ogóle objawów, bolu brzucha, nic. Też się martwię. Sama w sobie nie byłam szczupła, i spyrke miałam mala.. I nadal mam a brzucha ani widu ani słuchu. Wizyta w środę.
Jeśli dobrze pamiętam pisałaś ze jesteś szczupła. Może tak ci zostanie :) nie martw się na zapas. Jeśli faktycznie Cię to martwi to się wybierz. Będziesz spokojniejsza. Ale myślę że jak wróci Twój facet bo kilku tygodniach zauważy różnice :)

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry