reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A powiedzcie mi i odrazu wybaczcie pytanie, ale ja juz do ladu dojsc nie moge z dniami wolnymi. 02.02 jest zaznaczone w kalendarzu jakies swieto. Nie powiem Wam teraz jakie, bo nie pamietam. To jest dzien nornalnie roboczy? Mam wtedy wizyte i nie wiem czy dzwonic pytac, czy lekarz bedzie, czy nie ma sensu.

xrotgov3q3o4y33i.png
Nie, jest to święto nieobowiazkowe koscielne, ale wszystko funkcjonuje normalnie.
 
reklama
A powiedzcie mi i odrazu wybaczcie pytanie, ale ja juz do ladu dojsc nie moge z dniami wolnymi. 02.02 jest zaznaczone w kalendarzu jakies swieto. Nie powiem Wam teraz jakie, bo nie pamietam. To jest dzien nornalnie roboczy? Mam wtedy wizyte i nie wiem czy dzwonic pytac, czy lekarz bedzie, czy nie ma sensu.

xrotgov3q3o4y33i.png
ja niema zadnego swieta zaznaczonego.w kalendarzu
.chyba normalny dzien roboczy to jest
 
@Marika92 Jestem czerwcowa mamą ale pozwolę sobie się wtrącić [emoji4]otóż mam detektor tętna od12 tc i uważam go za najlepszy zakup w ciąży [emoji4] po niemiłych doświadczeniach z plamieniem byłam wiecznie spanikowana,wystraszona i pełna obaw czy moje dziecko żyje. Detektor pozwolił mi cieszyć się ciążą i sprawił, że byłam dużo spokojniejsza[emoji4] od tego 12 tygodnia znalezienie tętna nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Udało się za każdym razem w ciągu najwięcej minuty. Decydując się na zakup detektora czytałam wiele opinii i kupiłam go raczej z dystansem i nastawieniem że mogę tego tętna nie znaleźć. Więc to zależy od Ciebie i Twojego nastawienia[emoji4]polecam taki gdzie są podawane dokładne pomiary tętna. Wtedy łatwo odróżnić swoje (niskie) od dziecka (wysokie-u mojej córeczki ok.150). Mój kosztował ok 200 zł więc cena niewielka za spokój spanikowanej przyszlej matki [emoji4] zaznaczam, iż są to moje własne doświadczenia [emoji4] czytałam także te mniej pozytywne więc decyzje musisz sobie przemyśleć [emoji4]
 
Byłam na miescie po skladniki na ogorkowa, ktoras dziewczyna ostatnio o niej pisala i takiego mi smaka narobila :p i tak dzien zlecial, ze zaraz znowu bedzie trzeba sir klasc spac heh :D i od przedwczoraj wydaje mi sie, ze to co czuje to jednak nie jelita. Bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam. W pierwszy dzien delikatne stukanie a od wczoraj na wysokosci pepka lekkie przeplyniecia. Mam odczucie, ze to nie jelita a jednak moje dziecię :) gdzie pod koniec 13tc jest ulozone dziecko ?

Olaaa7 piękna masz juz wyprawkę:)

Powodzenia na wizytach dziewczyny!

Fajnie, ze juz niektóre z was znają płeć.
Ja jeszcze nie kupiłam nic, my niestety nie poznamy płci aż do połówkowego dlatego narazie sie wstrzymujemy.
Przeglądam wózki wlasnie, to spory wydatek i chce kupic cos co nam bedzie dobrze służyć.

Ja tez juz mam wybrany.
f2bf4993d58a8686077949efbe9a1169.jpg

Tylko moze inny kolor i wieksze koła :)

Hejo dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już padło czy nie bo stron mamy sporo.. Jak uważacie - czy detektor tętna płodu jest bezpieczny i czy warto go kupić?

p19u3e3kokpg9kbw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Ja pytalam, troche odeszlam myslami od tego urzadzenia ale jeszcze sie zastanowie :) wlasnie tego sie boje, ze bede szalec jak nie znajde tetna bo dziecko sie zle ulozy..

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i chłopaków :) Jednak wydaje mi się, że chłopcy póki co są większością. Dopiszcie do naszej listy płeć, ewentualnie imię to będzie można sobie w jednym miejscu podejrzeć kto i co ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png

Do jakiej listy jesli moge wiedziec ?;)
 

Załączniki

  • f2bf4993d58a8686077949efbe9a1169.jpg
    f2bf4993d58a8686077949efbe9a1169.jpg
    80,6 KB · Wyświetleń: 280
Byłam na miescie po skladniki na ogorkowa, ktoras dziewczyna ostatnio o niej pisala i takiego mi smaka narobila [emoji14] i tak dzien zlecial, ze zaraz znowu bedzie trzeba sir klasc spac heh :D i od przedwczoraj wydaje mi sie, ze to co czuje to jednak nie jelita. Bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam. W pierwszy dzien delikatne stukanie a od wczoraj na wysokosci pepka lekkie przeplyniecia. Mam odczucie, ze to nie jelita a jednak moje dziecię :) gdzie pod koniec 13tc jest ulozone dziecko ?



Ja tez juz mam wybrany.
Zobacz załącznik 835835
Tylko moze inny kolor i wieksze koła :)



Ja pytalam, troche odeszlam myslami od tego urzadzenia ale jeszcze sie zastanowie :) wlasnie tego sie boje, ze bede szalec jak nie znajde tetna bo dziecko sie zle ulozy..



Do jakiej listy jesli moge wiedziec ?;)
W 13 tygodniu macica sięga tylko lekko ponad spojenie lonowe. Nie ma szans czucia dziecka w okolicy pępka. Tam macica jest w 22-24 tygodniu

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry