reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Byłam na miescie po skladniki na ogorkowa, ktoras dziewczyna ostatnio o niej pisala i takiego mi smaka narobila [emoji14] i tak dzien zlecial, ze zaraz znowu bedzie trzeba sir klasc spac heh :D i od przedwczoraj wydaje mi sie, ze to co czuje to jednak nie jelita. Bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam. W pierwszy dzien delikatne stukanie a od wczoraj na wysokosci pepka lekkie przeplyniecia. Mam odczucie, ze to nie jelita a jednak moje dziecię :) gdzie pod koniec 13tc jest ulozone dziecko ?



Ja tez juz mam wybrany.
Zobacz załącznik 835835
Tylko moze inny kolor i wieksze koła :)



Ja pytalam, troche odeszlam myslami od tego urzadzenia ale jeszcze sie zastanowie :) wlasnie tego sie boje, ze bede szalec jak nie znajde tetna bo dziecko sie zle ulozy..



Do jakiej listy jesli moge wiedziec ?;)
Jest tu gdzieś w innym wątku lista lipcowych mam. Chyba już trochę nieaktualna, ale zawsze można ją poprawić.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Chwalę się dzisiejszą zdobyczą z biedronki :) Mufka do wózka pojechała z moim Ł do pracy w bagażniku :D W każdym razie jest kremowa w małe kolorowe pelikany :) Ma przyjaciółka stewardessa wlaśnie wróciła z Seulu i jak zwykle dostałam cały pakiet takich maseczek. Zawsze gdy wraca z Korei je dostaje i są genialne! Jedne z niewieluna które moja skóra dobrze reaguje :)
 

Załączniki

  • 20180118_161454.jpg
    20180118_161454.jpg
    509,2 KB · Wyświetleń: 85
Cześć dziewczyny.. ale miałam do nadrobienia.. ponad 60 stron.. w połowie zgłodniałam, poszłam zjeść a tu kolejne strony przybyły...
byłam wczoraj na wizycie :) tatuś zadowolony, że dzidzie zobaczył ;) wszystko okej, rośniemy. doktorek powiedział że tego co dziewczynki lubią najbardziej nie widać :) także jak narazie moje przeczucia na dziewczynkę się sprawdzają ;) potwierdzimy na połówkowym :laugh2:
Super gratuluję wizyty i prawdopodobnie dziewczynki super :*
 
Jestem po[emoji16][emoji16][emoji16]dzidzia tak dużą że się nie da zmierzyć na cm. Już tylko na wagę. 190 gram. I wychodzi o tydzień starsza niż z OM. Do zapłodnienia nie mogło dojść wcześniej więc po prostu duży dzidziol. No i ..... SYNEK!!!!!
Mąż szczęśliwy. Z tej okazji kupiłam pierwsze body dla malca.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Super gratuluję synka !:*
 
Właśnie widziałam kocyki w biedronce i się zastanawiam czy kupić bo wydaje mi się ze są albo typowo chłopięce albo dziewczęce :/ no ale chyba kupie jednak dla dziewczynki tak jak lekarz przewidział najwyżej zostatnie schowany :d
 
reklama
Do góry