reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Będzie syn! Na 99%!

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
Gratulacje [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
A czy niemowlaczkom trzeba prac ubranka w czym innym niż dorosłym?

f2w39n7303c24ozn.png
Moje kolezanki praly w normalnym proszku...zadne jakies specyfiki i maluszkom nic nie bylo. Wiec mozna sprobowac. Ja na poczatku pralam w normalnym ale jak pojawila sie wysypka na pleckach to pralam pozniej w loveli bo jest delikaniejszy.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już padło czy nie bo stron mamy sporo.. Jak uważacie - czy detektor tętna płodu jest bezpieczny i czy warto go kupić?

p19u3e3kokpg9kbw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dokladnie. Ja mam dziś 16+1. To co podają aplikacje ja traktuje raczej tak z przymrużeniem oka.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja się wystraszyłam, zaczęłam szukać jakiś informacji o prawidłowej wadze ale wszędzie pisało prawie to samo, dopiero tutaj na forum znalazłam jeden temat gdzie dziewczyny wpisywały wagi ich dzieci w różnych tygodniach i się uspokoiłam :)
 
Hejo dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już padło czy nie bo stron mamy sporo.. Jak uważacie - czy detektor tętna płodu jest bezpieczny i czy warto go kupić?

p19u3e3kokpg9kbw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Marika padło już kiedyś :) Raczej dziewczyny nie polecają bo nie zawsze uda Ci się znaleźć tętno i wtedy będziesz miała jeszcze większy stres, poza tym już niedługo zaczniesz czuć ruchy dziecka i detektor będzie zbędny :)
 
Hejo dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już padło czy nie bo stron mamy sporo.. Jak uważacie - czy detektor tętna płodu jest bezpieczny i czy warto go kupić?

p19u3e3kokpg9kbw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Podobno nie bo ciężko samodzielnie ten puls znaleźć... Najczęściej jest tak, że kobieta słyszy swoje tętno i boi się, że za niskie lub w ogóle tętna nie znajdzie i będziesz niepotrzebnie się stresowała, biegała na ip... A to jednak duży koszt :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
Hejo dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już padło czy nie bo stron mamy sporo.. Jak uważacie - czy detektor tętna płodu jest bezpieczny i czy warto go kupić?

p19u3e3kokpg9kbw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Moim zdaniem to wyrzut pieniędzy w błoto bo po pierwsze starcza na krótko bo już niedługo będziemy czuły ruchy dziecka a po drugie bardzo ciężko jest nim to tętno znaleźć więc może spowodować niepotrzebny stres. Znam kilka osób które sobie go kupiło i żadna nie zachwala, każda mówiła że po kilku razach wylądował gdzieś w szafie bo za dużo nerwów je kosztowało jak nie mogły znaleźć tętna.
 
reklama
Do góry