reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A spacerówka też w porządku? Można ją ustawić w pozycji np. półleżącej?
Tak ma taką możliwość, podciągania też do góry tak gdzie dziecko trzyma buciki i może spać :) tylko że jak mały miał około roku kupiłam lekka szybko składająca się spacerówke bo często samochodem i było za ciezko
 
reklama
Raczej wszystkie są podobne, ona ma tą wersję niestety do której nie można wpiąć gondoli a miałabym problem z głowy z wózkiem [emoji4] wcześniej miała i w sumie ja mam teraz Quinny Buzz 3 ale dla mnie to jest dramat. Mała gondola strasznie. Siostrzenica była dość duża i w 3 miesiącu przenosiła ją już do tej spacerówki Bebetto na leżąco bo w Quinny się już nie mieściła [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Właśnie też słyszałam takie opinie o tym wózku :) Koleżanka ma i ona poleca i jest zadowolona i twierdzi, że gondolka jest duża, ale może ona nie widziała tych na prawdę dużych :p
 
Quinny są bardzo ładne ogólnie, tylko mnie w żadnym wózku nie przekonuje ta kubełkowa spacerówka...

Oprócz cybex podobają mi się jeszcze cosatto, ale nie widziałam ich na żywo jeszcze

EDIT: weszłam sobie sprawdzić gdzie są i mają na stronie sporo namiarów na sklepy- @olaaa7 Ty się zastanaiwałaś gdzie oglądać wózki, może Cię natchnie że masz coś niedaleko...?
 
@martaaa515 Masz dziś wizytę prawda? Jak się czujesz?
Gardło mnie drapie i katar doszedł... pije już syrop z cebuli a na wizycie zapytam co jeszcze mogę zrobić.
Co do wizyty to jestem spokojna. Nic się nie dzieje, dolegliwości ciążowe są dalej więc myślę że jest ok [emoji4] byle do 15 [emoji4]

A Ty jak się czujesz? Wymioty odpuściły? [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Do góry