reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam :) my dzis z synkiem pospalismy, mąż przywiózł świeże bułeczki :) tak czy siak miałam przerwę w spania jak codzień :) czy Was też tam męczy sikuw nocy u mnie od tyg jest masakra muszę wstać minimum m 4 razy i mam problem ze zamiast zaparć mam odwrotny skutek, mam tam od początku ciazy
U mnie zależy jak dużo pije wieczorem to muszę raz koło 1 iść a jak nie to śpię do rana. Moje dzieci ogólnie łaskawe były bo nawet w mocno zaawansowanej ciąży to musiałam wstawać tylko raz koło 3-4 nad ranem
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja mam upatrzony camarelo sirion. Jeżeli chodzi o hm to czasami tam body kupowałam, wszelkie spodnie, spódniczki odpadają bo są szerokie w pasie a moja chuda jak przecinek ale wzrost kupuje na 140,146. Z Pepco bardzo lubię i jeszcze mi się nic nie stało ani ze spodniami ani z bluzkami, body tam nie kupowałam. Uwielbiam smyka i tam dużo kupuje
Piękny ten wózek! Zakochalam się! I ma duży kosz na zakupy i cena też świetna!
 
Ja liczę że dziś albo w poniedziałek zadzwonią do mnie czy są już wyniki z pappa. Ostatnio widzialam tego lekarza co mi USG robił pod serwisem od nart i desek więc pewnie na ferie wyjeżdża z rodziną [emoji52] i teraz się zastanawiam czy nie będę musiała czekać z odbiorem wyników aż wroci
 
Cześć dziewczyny. Ja mam upatrzony camarelo sirion. Jeżeli chodzi o hm to czasami tam body kupowałam, wszelkie spodnie, spódniczki odpadają bo są szerokie w pasie a moja chuda jak przecinek ale wzrost kupuje na 140,146. Z Pepco bardzo lubię i jeszcze mi się nic nie stało ani ze spodniami ani z bluzkami, body tam nie kupowałam. Uwielbiam smyka i tam dużo kupuje
Ja mam camarelo i jestem zadowolona jak narazie co prawda nie korzystałam ale jest super i ma sporą gondole
 
Ja sobie pooglądałam filmiki z Cybexem Baliosa i muszę przyznać, że jakoś mnie zniechęciły, wydaje się mało solidny.
 
reklama
Mi też zalezy na aluminiowym, lekkim stelażu, dużym koszu, pompowanych skrętnych kołach :) nie wiem może czy można tam stosowac adaptery żeby wpiąć fotelik?
Tak można wpiąć fotelik. Ja też właśnie pompowane koła, duży kosz, tak jak Nowaja pisała obszerna gondola. Budka jest super bo jest taka przedłużona potem zimą dzidziol fajnie zakryty
 
Do góry