reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ooo to widzę, że mamy te same typy :) Ja też póki co chce Hollanda :) Mojemu M wczoraj spodobał się właśnie Tito :) Myślisz, że te spacerówki będą ok? Bo ja się nie znam całkowicie i nie wiem na co zwracać uwagę.
Moja siostra ma spacerówkę Bebetto Rainbow i szczerze mogę powiedzieć że wygodniejszego wózka dawno nie prowadziłam. Mega zwrotny, mają super wielką budę i nie jest wcale ciężki. Ja też się zastanawiam się nad Bebetto Holland albo Anex Sport [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Witam :) my dzis z synkiem pospalismy, mąż przywiózł świeże bułeczki :) tak czy siak miałam przerwę w spania jak codzień :) czy Was też tam męczy sikuw nocy u mnie od tyg jest masakra muszę wstać minimum m 4 razy i mam problem ze zamiast zaparć mam odwrotny skutek, mam tam od początku ciazy
Ja wstaje od 4 do 6 razy [emoji4] ale tez dużo piję wody i wieczorem nie umiem sobie odpuścić [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Moja siostra ma spacerówkę Bebetto Rainbow i szczerze mogę powiedzieć że wygodniejszego wózka dawno nie prowadziłam. Mega zwrotny, mają super wielką budę i nie jest wcale ciężki. Ja też się zastanawiam się nad Bebetto Holland albo Anex Sport [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Te spacerówki w Bebetto są raczej wszystkie podobne prawda? Chyba nawet wagowo wychodzą tak samo. Ja wczoraj przez chwilę miałam okazję poprowadzić Hollanda i można to robić jedną ręką, mega zwrotny, może trochę wydaje się ciężki (np przy zjeżdżaniu z wyższej póki w sklepie) ale ja jestem mało doświadczona i mnie wszystkie wózki wydają się ciężkie :) Póki co mój wybór to albo Holland albo Amelis Muki, normalnie mnie zauroczył, chętnie bym go zobaczyła na żywo tylko gdzie :( Czytałam też o nim recenzję i wypada bardzo dobrze, jest niedrogi a ma fajne wyposażenie :)
 
reklama
Te spacerówki w Bebetto są raczej wszystkie podobne prawda? Chyba nawet wagowo wychodzą tak samo. Ja wczoraj przez chwilę miałam okazję poprowadzić Hollanda i można to robić jedną ręką, mega zwrotny, może trochę wydaje się ciężki (np przy zjeżdżaniu z wyższej póki w sklepie) ale ja jestem mało doświadczona i mnie wszystkie wózki wydają się ciężkie :) Póki co mój wybór to albo Holland albo Amelis Muki, normalnie mnie zauroczył, chętnie bym go zobaczyła na żywo tylko gdzie :( Czytałam też o nim recenzję i wypada bardzo dobrze, jest niedrogi a ma fajne wyposażenie :)
Raczej wszystkie są podobne, ona ma tą wersję niestety do której nie można wpiąć gondoli a miałabym problem z głowy z wózkiem [emoji4] wcześniej miała i w sumie ja mam teraz Quinny Buzz 3 ale dla mnie to jest dramat. Mała gondola strasznie. Siostrzenica była dość duża i w 3 miesiącu przenosiła ją już do tej spacerówki Bebetto na leżąco bo w Quinny się już nie mieściła [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Do góry