reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

12+1 jeszcze nie znamy plci i pewno jeszcze troche to zajmie niestety bo mieszkam w UK a tu USG robia rzadziej niz w PL. Mam prenatalne badania we wtorek 16.01, moze uda sie wtedy cos podoatrzyc
Poki co nie mamy żadnych przeczuć, czekamy wiec.
Ja też mam wizytę 16 go ale taką normalną u ginekologa :) powodzenia :)
 
reklama
Ja mam niskie jakbym umarła [emoji14]

p19u3e3kuuostlcz.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja mam identycznie

w4sqgzu395zb6ngs.png
 
Zależy czasami mnie męczy a czasami mam pół dnia spokój za to w nocy znów mnie pobolewal brzuch nie jakoś mega mocno Ale ostatnio coraz częściej i oczywiacie już nie mogę doczekać kolejnej wizyty a dopiero minęły 3 dni od ostatniej:/ ... biedna czyli przeziębienie Cię dorwalo..dobrze że jeszcze troszkę i pogodaa będzie inna to i tych przeziebien będzie mniej :/ dużo zdrówka i daj znać po wizycie
To mi ten brzuch i krocze i jajniki trochę puściły to przyszło przeziębienie [emoji4] ani chwili spokoju [emoji4] dam znać po wizycie [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Do góry