reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

hej dziewczynki ;)
może się krótko przedstawię, a wiec mam 22 lata, pierwsza ciążę straciłam rok temu w 5 tyg, po jakimś czasie świadomie zaczęliśmy starania i aktualnie 12+1tc termin mam na 26 lipca, w poniedziałek idę na badanie genetyczne i moje pytanie jest takie bo ostatnio już miałam usg przez brzuch i wszystko było dokładnie widać dzidzia miała 4,88cm ;) i tak się zastanawiam czy to badanie tez będzie tylko przez brzuszek, czy dopochwowe tez ? zastanawiam się bo nie wiem czy mam się cała rozbierać czy jak ;)
 
reklama
To jest takie urocze, jak ojcowie są tak wkręceni w córki... Mój facet, włoch, boi się że jak będzie dziewczynka to znająć facetów (a szczególnie swoich rodaków [emoji14] ) zamknie ją w piwnicy do 30tki :D

Oj tam, tez sie zakocha[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
hej dziewczynki ;)
może się krótko przedstawię, a wiec mam 22 lata, pierwsza ciążę straciłam rok temu w 5 tyg, po jakimś czasie świadomie zaczęliśmy starania i aktualnie 12+1tc termin mam na 26 lipca, w poniedziałek idę na badanie genetyczne i moje pytanie jest takie bo ostatnio już miałam usg przez brzuch i wszystko było dokładnie widać dzidzia miała 4,88cm ;) i tak się zastanawiam czy to badanie tez będzie tylko przez brzuszek, czy dopochwowe tez ? zastanawiam się bo nie wiem czy mam się cała rozbierać czy jak ;)
Witaj [emoji3] Generalnie raczej przez brzuch, ale zdarza sie , ze czasem lekarz dopochwowo tez zrobi.
Np. w pietwszej ciazy corka tak sxalala, ze przez brzuch nie dalo sie pomiarow zrobic i mialam tez dopochwowo. A teraz dzidzia lezala grzecznie i wszystko bylo super widac[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Piszesz lekarza? A to ginko czy gdzie mam zalatwic Swego lekarza? ;)) no mam mojego rodzinnego , ginko i polozna
Z info mojej porodowki Fajnie pisze ze pomoc poloznych lekarzy tylko dla mnie...

Szybkie porody ;))

Czemu tak daleko szpital? Mi ginko dala dwa do wyboru w miescie gdzie mieszkam


Swoja prowadzącą powinnam powiadomić, jeśli chciałam żeby była przy porodzie, ale myślałam, że mam jeszcze dużo czasu i tak jakoś wyszło, że nie zdążyłam powiadomić...
A szpital daleko, bo w nim moja prowadząca pracowała. W połowie ciąży przeprowadziłam się do innego miasta i przez to miałam daleko do prowadzącej i do szpitala. Ale nie chciałam innego lekarza, bo ona była świetna, taka z powołania.

Teraz za to trafiłam na lekarza, któremu nie ufam. Byłam tu u kilku i niestety, każdy kolejny gorszy...

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A! Zaszłam dzisiaj po waszych postach na chwilę do smyka i zwracam smykowi honor, śliczne rzeczy były na przecenach :tak: Kurcze, już miałam w ręku 2 paczki bodziaków dla dziewczynki, ale dzielnie odłożyłam- stwierdziłam, że jest szansa że za tydzien dowiem się czegoś o płci i może jeszcze zdążę na przeceny. BARDZO jestem z siebie dumna :laugh2:
 
Do góry