reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jestem po wizycie. Juz spokojna i zadowolona. Dziecko przetrwalo te moje przejscia ze szpitalem i spokojnie sobie rosnie :) ma 8,8 cm. Nawet pani doktor wlaczyla wersje 3d. Moj lekarz nie ma tej opcji, to byl nasz pierwszy raz. Za tydzien nastepna wizyta jakos przetrzymam ;)
Mama zostaje jeszcze na przyszly tydzien, bardzo mi pomaga jej obecnosc...
Super, że wszystko w porządku. Na pewno spokojniejsza teraz będziesz

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1515680305-4720d1dd7799d139-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny zobaczcie na swoich wymianach z pappa normy chciałabym porównać chyba jest Ok bo powiedzieli ze jak wyjdzie ryzyko będą dzwonic jak nie to wyślą wyniki na maila i dziś dostalalm


16udyx8di9hvrs5t.png
Ja nie mam podanego przedziału z pappy. Mam tylko takie wyniki z trisomii
IMG_20180111_202844.jpg

Dziewczyny a w moim wieku (30 lat) jakie Wy macie wyniki?
 

Załączniki

  • IMG_20180111_202844.jpg
    IMG_20180111_202844.jpg
    202,4 KB · Wyświetleń: 388
No najgorsze takie emocje kiedy człowiek nieumie sam że sobą sobie poradzić, ale z drugiej strony wiesz ja widzę w tym i plus zasuwasz żeby było posprzątane,ugotowane zawozisz przywozisz wszystko podane że tak powiem"pod nos "a tego nie szanuja i nie doceniają czasami taki wstrzas się przyda kochana i zobaczysz że od teraz zaczną zwracać uwagę na to uwagę jak będą wyciągać ciuchy itd za parę miesięcy będzie kolejny maluszek i wtedy to Ty będziesz ich potrzebować bo nudzic się nie będziesz a jesteś tylko człowiekiem a nie maszyna do zasuwania :) także główka do góry nic się niemartw
Dziekuje za slowa otuchy,masz racje . robie dla nich duzo a im nawet talerzy nie chce sie zmyc po obiedzie. Mam nadzieje ze zaczna mi pomagac,zgadzam sie z toba za chwile bedzie maluch i sie nie rozerwe. Ja jedna plus 4 dzieci i maz! Jego tez musze do pionu ustawic.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakbym o sobie czytała, dzisiaj na mojego sie przez jakąś głupotę tak wkurzylam, że skończyło się na tym, że poszedł spać do salonu a ja mu tylko na wyjściu powiedziałam, że ma obu chłopaków w nocy ogarnąć i mnie nie budzić bez potrzeby.

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie ostatnio naszło by obejrzeć Grincha, bajka o zielonym potworku który nienawidzi świąt. płakałam jak głupia... :szok:
 
To nie odsyłają :) tylko na mnóstwo pytań w trakcie porodu trzeba odpowiadać. U mnie akurat był oddział i dla skrajnych wcześniaków więc na pewno tam bym została. W innych sytuacjach pewnie przewożą dziecko do specjalistycznej placówki

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
A no to dobrze, ze nie odsylaja [emoji5]
No wlasnie, dla mnie wazne jest zeby w szpitalu byla odpowiednia opieka dla dziecka w razie jak by cos sie dzialo.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry