reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A Elodia coś się odzywa? Jak czytasz to napisz co tam u Ciebie?
Trzeba napisac nick poprzedzony @ to jej sie wyswietli, ze o niej wspomnialas[emoji5]
@Elodia co u Ciebie?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Opowiem Wam jaki hit dziś uslyszalam... Byłam na paznokciach i przyszła druga kobieta, która miała mieć po mnie robione (w dość zaawansowanej ciąży) i opowiedziała nam, że bolał ja brzuch więc pojechała na ip z obawy, że rodzi (a to jeszcze nie czas) i okazało Sue, że to tylko kolka, ale co najlepsze pytają się tam jej na kiedy ma termin ... Ona im mówi, że lekarz wyliczyl 25 kwietnia... A oni policzyli sami bo nie dowierzali i Sue okazało, że 12 marca ma rodzic a lekarz prowadzący źle policzył [emoji39][emoji39] tygodnie dobrze jej podał (i ona mu zglaszala, że jej inny termin porodu wychodzi a on uparcie, że ona nie na racji) ... Ach lekarze

f2w39n7303c24ozn.png
Czyli dobrze ze ja przed wizytą obliczyłam na jakimś kalkulator ciąży a on potwierdził datę chyba tylko jeden dzień różnicy :)
 
Opowiem Wam jaki hit dziś uslyszalam... Byłam na paznokciach i przyszła druga kobieta, która miała mieć po mnie robione (w dość zaawansowanej ciąży) i opowiedziała nam, że bolał ja brzuch więc pojechała na ip z obawy, że rodzi (a to jeszcze nie czas) i okazało Sue, że to tylko kolka, ale co najlepsze pytają się tam jej na kiedy ma termin ... Ona im mówi, że lekarz wyliczyl 25 kwietnia... A oni policzyli sami bo nie dowierzali i Sue okazało, że 12 marca ma rodzic a lekarz prowadzący źle policzył [emoji39][emoji39] tygodnie dobrze jej podał (i ona mu zglaszala, że jej inny termin porodu wychodzi a on uparcie, że ona nie na racji) ... Ach lekarze

f2w39n7303c24ozn.png
O matko, prawie miesiac roznicy[emoji33] Dobrze, ze na ta izbe pojechala, bo by sie w marcu zdziwila.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Opowiem Wam jaki hit dziś uslyszalam... Byłam na paznokciach i przyszła druga kobieta, która miała mieć po mnie robione (w dość zaawansowanej ciąży) i opowiedziała nam, że bolał ja brzuch więc pojechała na ip z obawy, że rodzi (a to jeszcze nie czas) i okazało Sue, że to tylko kolka, ale co najlepsze pytają się tam jej na kiedy ma termin ... Ona im mówi, że lekarz wyliczyl 25 kwietnia... A oni policzyli sami bo nie dowierzali i Sue okazało, że 12 marca ma rodzic a lekarz prowadzący źle policzył [emoji39][emoji39] tygodnie dobrze jej podał (i ona mu zglaszala, że jej inny termin porodu wychodzi a on uparcie, że ona nie na racji) ... Ach lekarze

f2w39n7303c24ozn.png
Ja rozumiem że lekarz ma prawo sie pomylic... Ale w przypadku terminu nie rozumiem...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy wasi lekarze robiący badania prenatalne coś wam mówili o wynikach? Ja dziś odebrałam, ale tam jakieś liczby i wykresy, nic z tego dla mnie nie wynika. Lekarz podczas tych badań nie odezwał się do mnie słowem, więc nie wiem kompletnie nic. Nie chcę się nakręcać specjalnie, ale wizytę o swojego lekarza mam dopiero za półtora tygodnia i nie wiem, czy wytrzymam tak długo.
Robiłam usg i test pappa, na NFZ tym razem, bo dostałam skierowanie, ale jak robiłam wcześniej za kasę, to pamiętam, że trwało to o wiele dłużej i lekarz dokładnie wszystko tłumaczył i pokazywał a teraz taka lipa, że zła jestem.
 
Do góry