reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Tym bardziej ze komputer sam liczy termin... Wystarczy wpisac termin ost miesiaczki...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Raz miałam styczność z tym lekarzem i ogólnie dziwię się, że do niego poszła... Bo opinii dobrych nie ma ... No, ale chyba nie jest tak wyczulona na punkcie ciąży bo nawet prenatalnych nie robiła i do tej pory miała tylko dwa usg... A za 2 mce rodzi...

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Raz miałam styczność z tym lekarzem i ogólnie dziwię się, że do niego poszła... Bo opinii dobrych nie ma ... No, ale chyba nie jest tak wyczulona na punkcie ciąży bo nawet prenatalnych nie robiła i do tej pory miała tylko dwa usg... A za 2 mce rodzi...

f2w39n7303c24ozn.png
Każda kobieta ma inne podejscie... Ja bym chyba w nocy nie spala gdybym nie poszla chociaz raz na miesiac na usg.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem bardzo zadowolona :) a efekty zobaczę później [emoji14] ciężko powiedzieć na razie :) ale konsystencja jest fajna i szybko się wchłania tylko zapach ma specyficzny ale nie brzydki ;)

p19u3e3kqpg2o92z.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
To sobie kupie i bede smarowac rano kremik wieczorem olejek [emoji4] bede zabalsamowana

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Raz miałam styczność z tym lekarzem i ogólnie dziwię się, że do niego poszła... Bo opinii dobrych nie ma ... No, ale chyba nie jest tak wyczulona na punkcie ciąży bo nawet prenatalnych nie robiła i do tej pory miała tylko dwa usg... A za 2 mce rodzi...

f2w39n7303c24ozn.png
I taka zyje na luzie i nic sie nie dzieje [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry