reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mnie bledne kolo, bo jesli lozysko bedzie przodujace nie zaloza mi szwu, bo wtedy ryzyko krwotoku bedzie dla mnie zagrazajace. Odklejenie lozyska jest tym bardziej mozliwe przy niewydolnej szyjce. Takze bez odrobiny szczescia, nie mamy szans. A lezec i tak bede, od 02.01 az do rozwiazania tej sytuacji w ktoras strone...
 
reklama
Przyda sie szczescie w kazdym razie. Na wszystko wplywu nie mamy.

Jesli stwierdza owe lozysko lez jak najwiecej brak sexu zero wysilku to mozna dotrwac do 37 tc ja nic z tych rzeczy nie robilam i dlatego wczesniaczka mam , ale wvxrsniak to nic takiego moja zwinna jak jej rowiesnicy
Jrdyne co to po cc 4 dni inkubator byl i zoltaczka ale 9 dni i do domu
Lozysko tez sie przemieszcza no u mnie zostalo

Narazie teraz wszy ok z usg oby nie bylo znow przodujace u mnie raz wystsrczy narazie ciesze sie sexem w ciazy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
U mnie bledne kolo, bo jesli lozysko bedzie przodujace nie zaloza mi szwu, bo wtedy ryzyko krwotoku bedzie dla mnie zagrazajace. Odklejenie lozyska jest tym bardziej mozliwe przy niewydolnej szyjce. Takze bez odrobiny szczescia, nie mamy szans. A lezec i tak bede, od 02.01 az do rozwiazania tej sytuacji w ktoras strone...
Trzymam kciuki, żeby szczęście dopisało

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Czy Was też czasem ciągnie podbrzusze i pobolewają jajniki? Dzisiaj cały dzień mnie męczy. Może nie jakoś mocno ale czuję to i oczywiście już się boję...

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Czy Was też czasem ciągnie podbrzusze i pobolewają jajniki? Dzisiaj cały dzień mnie męczy. Może nie jakoś mocno ale czuję to i oczywiście już się boję...

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Tak, jajniki pobolewają na zmianę. A ciągnie mnie najbardziej jak leże na plecach z wyprostowanymi nogami. Jak je podkurczę to jest ok. Miałam sie Ciebie zapytać czy dostałaś coś na tą żółtą wydzielinę? Ja wczoraj męczyłam o to moją gin ale mówi, że taki moj urok, że to żadna infekcja itp
 
Tak, jajniki pobolewają na zmianę. A ciągnie mnie najbardziej jak leże na plecach z wyprostowanymi nogami. Jak je podkurczę to jest ok. Miałam sie Ciebie zapytać czy dostałaś coś na tą żółtą wydzielinę? Ja wczoraj męczyłam o to moją gin ale mówi, że taki moj urok, że to żadna infekcja itp
Miałam robiony wymaz z pochwy i jest czysto, wczoraj sprawdzała dla pewności PH i też w porządku i też powiedziała, że widocznie taki mój urok.

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Ja juz od dluzszego czasu tak nie mam. Ale nie sadze zeby to bylo cos zlego.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
No właśnie ja też już chwilę nie miałam a tu dzisiaj cały dzień, kłuje mnie krocze i jajniki na zmianę. Może dlatego, że ostatnimi dniami zaczęłam wychodzić na spacery po ponad miesiącu leżenia. Sama nie wiem... zobaczę jak jutro. Jak się będzie utrzymywać to zadzwonię do lekarki.

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Czy Was też czasem ciągnie podbrzusze i pobolewają jajniki? Dzisiaj cały dzień mnie męczy. Może nie jakoś mocno ale czuję to i oczywiście już się boję...

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Tak od wczoraj właśnie jakoś mnie dziwnie brzuch pobolewa i też oczywiście już drze :/ ale mam wrażenie że zawsze po wizycie parę dni coś mi doskwiera może dlatego że nieuprawiam sexu a jednak jak bada to mi tam trochę rozrusza tak staram sobie to tłumaczyć
 
Do góry