reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Od wczoraj plamienia się uspakajały, już tylko taki trochę brudny śluz był, a godzinę temu znowu parę kropel... Ech, czy to tak będzie do końca ciąży? :(

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Jejku, oby nie! Trzymam kciuki zeby sie nie nasilalo. Niby wiesz, ze dzidzia zdrowa, a jednak stres jest.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Nie nasilają się na szczęście, tylko kropelka-dwie j znowu trochę spokoju, ale dokładnie tak jak piszesz, stres jest....
I potem leżę i doszukuję się powodu, może za długo leżałam podparta na boku z laptopem, albo w ogóle nie powinnam dawać rąk za głowę, albo nie wiem, co jeszcze... Leżę, noc nie robię, wstaje do łazienki i do kuchni po kanapkę itd, ale poza tym.... Ech.... Wiem, że muszę być cierpliwa ale chciałabym, żeby tych plamień już nie było....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Nie nasilają się na szczęście, tylko kropelka-dwie j znowu trochę spokoju, ale dokładnie tak jak piszesz, stres jest....
I potem leżę i doszukuję się powodu, może za długo leżałam podparta na boku z laptopem, albo w ogóle nie powinnam dawać rąk za głowę, albo nie wiem, co jeszcze... Leżę, noc nie robię, wstaje do łazienki i do kuchni po kanapkę itd, ale poza tym.... Ech.... Wiem, że muszę być cierpliwa ale chciałabym, żeby tych plamień już nie było....

0d1yrjjgtd95fou3.png
Mysle, ze nie ma co sie doszukiwac swoich bledow. Robisz wszystko co mozesz zeby bylo dobrze. Juz za tydzien wizyta to sie na pewno uspokoisz. A bierzesz Duphaaton albo Luteine?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Zespol Downa to nie delecja. To duplikacja, dziecko ma w efekcie 3 chromosomy w 21 parze zamiast 2.

Pappy nie robilam, tylko dokladne genetyczne usg u lekarza z certyfikatem. Moja ciaza to jedno wielkie ryzyko - szyjka jest niewydolna a teraz jeszcze ryzyko przodujacego lozyska :/ Genetyka martwi mnie najmniej...

Ah no w kazdym bass razie chromosomy... pws ci pappa nie wykryje np
 
Zespol Downa to nie delecja. To duplikacja, dziecko ma w efekcie 3 chromosomy w 21 parze zamiast 2.

Pappy nie robilam, tylko dokladne genetyczne usg u lekarza z certyfikatem. Moja ciaza to jedno wielkie ryzyko - szyjka jest niewydolna a teraz jeszcze ryzyko przodujacego lozyska :/ Genetyka martwi mnie najmniej...

Z corka mialam lozysko przodujace porod 35
Od 29 krew co tydz jak z kranu stres na maxa , moja wina bo w Uk nikt nie mowil ze mam lezec a dobrze sie czulam bo nie boli nic

Genetyke dna robilam dla spokoju mimo ze wszy ok z rodzina i pierwsza corka
 
reklama
Jeśli chodzi o kaszankę, to całkiem dobrze można ją podrobić wersją wegańską - mama dała się nabrać, a kaszankę (tradycyjną) bardzo lubi i często je ;)

edit: Link do: Wegan Nerd - Kuchnia roślinna : 'Chłopskie Jadło': wegańska kaszanka!! (przepis z przymrużeniem oka )
taka z cebulką, dobrze przyprawiona, nada się do kanapki ;)

Aaaaa to wiem tylko widzac meza z kaszanka cebulka zrobil mi smaka
Tak samo sushi moxemy weganskie s to nie to samo[emoji16][emoji14]
 
Do góry