reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny ja czuje sie fatalnie [emoji20] Zatoki mnie bola ciraz mocniej i ucho pobolewa. Az mi sie plakac chce [emoji22] Mam nadzieje, ze uda mi sie to jakos zwalczyc bez antybiotyku, bo mam suze problemy z tymi zatokami.

Ja tez mam jutro prenatalne i coraz wiekszy stres ...

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
@paulina1994 a jesli chodzi o badania to zrobilam: morfologie,glukoze, ob, jonogram, tsh, ft3, ft4, p/ciala anty tpo, toxoplazmoze, chlamydie i wymaz z pochwy. Wszystko wyszlo idealne, wiec dalej nie wnikalam.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziewczyny ja czuje sie fatalnie [emoji20] Zatoki mnie bola ciraz mocniej i ucho pobolewa. Az mi sie plakac chce [emoji22] Mam nadzieje, ze uda mi sie to jakos zwalczyc bez antybiotyku, bo mam suze problemy z tymi zatokami.

Ja tez mam jutro prenatalne i coraz wiekszy stres ...

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Ja też aż normalnie funkcjonowac nie mogę
 
Paulinka ja pierwsza ciąże straciłam miałam pozamaciczna ledwo co mi jajowod uratowali płakałam przeżyłam bardzo chociaż lekarze nie potrafili określić z czego wynika pozamaciczna ani poronienie czasem tak bywa nie kazali mi robić żadnych badań miałam 21 lat strasznie mnie to dołowali płakałam szykalam przyczyny jadłam witaminy tak się nastawiłam ze nawet nie zauważyłam kiedy w mojej głowie pojawiła się blokada myślałam tylk o ciazy o badaniach o witaminach niestety mimo ze zrobiłam wszystko w ciąże zajść nie umiałam lekarz wtedy powiedział mi ze żadne lekarstwa mi nie pomogą jak nie wyluzuje psychicznie bo to mnie blokuje nie rozumiałam tego wtedy i byłam jeszcze bardziej zła ...
kiedy wkoncu skupiłam się zupełnie na czymś innym zaszłam w ciąże z córka, wypłacz się przeżyj żałobę swoją osobista pozbieraj się i idz do przodu nie skupiaj się za bardzo na witaminach choć tez są ważne żeby sie przygotować na kolejna ciąże, na badaniach na szukaniu bo możesz się pogubić jak ja wtedy [emoji20]
Nie chce żebyś mnie złe zrozumiała bo życzę ci jak najlepiej czasem życie pisze ciężkie scenariusze mi lekarze powiedzieli ze z lewego jajnika co druga ciąża może być pozamaciczna lub szanse na ciąże będę miała 50% po roku od poronienia zaszłam w ciąże z córka teraz dokładnie z lewego jajnika w kolejna ciąże i to tez w momencie kiedy odpuściłam sobie wszystko i sama w głowie poukładałem sobie ze być może już nie będę w ciąży mimo ze badania wyniki książkowe miałam widocznie znów miałam blokadę w głowie
Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy ze za mocno chcemy nie wpadnij w takie koło bo ciężko z tego wyjść
Wierze w to ze u ciebie poprostu był to przypadek tak jak u większości z nas które poroniły i za kilka miesięcy znów zobaczysz II kreski [emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Właśnie nie chce też popadać w paranoję, mój ginekolog twierdzi tak samo, że mógł to być po prostu przypadek i zdarza się, wcześniej jak robiłam badania wszystko miałam w normie, TSH również, z jednej strony chce zapobiec kolejnej takiej tragedi z drugiej żebym właśnie nie popadła w paranoję i się zablokowała, za 3-4 tyg mam kontrol u ginekologa raz jeszcze z nim porozmawiam na spokojnie jak emocje mi opadną...
...dziękuje raz jeszcze za to, że jesteście i odpowiadacie na moje pytania :) to jest teraz dla mnie ważne, że nie zostaje bez odpowiedzi :) za chwilę przeprowadzam się na swoje i nie będę miała czasu myśleć o ciąży chce żeby to przyszło naturalnie, miałam tak samo z tą ciąża brałam bromergon bo miałam za wysoka prolaktynę we wrześniu w ciążę nie zaszłam byłam zła jak cholera, w październiku ponownie nie, już ryczalam w poduszkę i obwiniałam siebie, męża, że coś jest nie tak, kiedy w listopadzie wkoncu odpuściłam i stwierdziłam, że nie teraz to w grudniu czy w styczniu okazało się, że jestem w ciąży ;) niestety długo się nie cieszyłam maleństwem, ale nadal uważam, że to najlepsze tygodnie jakie miałam okazję doświadczyć :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie nie chce też popadać w paranoję, mój ginekolog twierdzi tak samo, że mógł to być po prostu przypadek i zdarza się, wcześniej jak robiłam badania wszystko miałam w normie, TSH również, z jednej strony chce zapobiec kolejnej takiej tragedi z drugiej żebym właśnie nie popadła w paranoję i się zablokowała, za 3-4 tyg mam kontrol u ginekologa raz jeszcze z nim porozmawiam na spokojnie jak emocje mi opadną...
...dziękuje raz jeszcze za to, że jesteście i odpowiadacie na moje pytania :) to jest teraz dla mnie ważne, że nie zostaje bez odpowiedzi :) za chwilę przeprowadzam się na swoje i nie będę miała czasu myśleć o ciąży chce żeby to przyszło naturalnie, miałam tak samo z tą ciąża brałam bromergon bo miałam za wysoka prolaktynę we wrześniu w ciążę nie zaszłam byłam zła jak cholera, w październiku ponownie nie, już ryczalam w poduszkę i obwiniałam siebie, męża, że coś jest nie tak, kiedy w listopadzie wkoncu odpuściłam i stwierdziłam, że nie teraz to w grudniu czy w styczniu okazało się, że jestem w ciąży ;) niestety długo się nie cieszyłam maleństwem, ale nadal uważam, że to najlepsze tygodnie jakie miałam okazję doświadczyć :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
To super, ze bedziesz miala przeprowadzke na glowie. Nie bedziesz tak myslec o ciazy. Pi prostu sie nie zabezpieczajcie i gdzies po drodze, przypadkiem sie uda [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
@Margana szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty jutro. Będzie dobrze. Nie ma innej opcji.

U nas już tak jakby poswiatecznie. Jeszcze tylko obiad u teściów i koniec rodzinnych pielgrzymek. Mam szczerze mówiąc dość tego. Marzę o odpoczynku na własnej kanapie. Wczoraj od moich rodziców wróciliśmy o 20 a pojechaliśmy na śniadanie o 9. Z dobrych rzeczy to to że nie przytulam w święta ani grama. Ale za to znowu zaparcia i wzdęcia wróciły.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak Twoje samopoczucie?
Chyba już nie smakuje mi kapusta [emoji2][emoji2] myślę, że to pierogi były winne bo na drugi dzień jak ręką odjął, jadłam sałatki i było ok [emoji4] ale ten jeden dzień wykończył mnie strasznie, współczuję strasznie dziewczynom, które mają to na codzień [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Ja juz nie moge z tym zmeczeniem, caly czas bym spala. Wczoraj to juz osiagnelo poziom nie do wytrzymania, bo jeden dzien w tygodniu mam zmiane 14h w pracy, akurat musialo to byc wczoraj, bo wszyscy inni u mnie w pracy Chrzescijanie, wiec wolne mieli. Okolo 16tej myslalam, ze padne na twarz. Nie jestem w stanie nawet myslec o podejmowaniu jakichkolwiek decyzji, a co dopiero robic za managera, kiedy zasypiam na stojaco. Gdyby nie to, ze kazde pieniadze sie przydadza, jak dziecko przyjdzie, to juz poszlabym do szefowej i powiedziala, ze wole dostac jakas latwiejsza prace, np. robienie kawy przez pol dnia, bo moze przynajmniej po kawce bym wytrzymala 7 godzin w robocie
 
reklama
Do góry