reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wiem jak Ci ciężko, ale pamiętaj maluszek jest cały czas obok Ciebie :* bol zostanie już do końca życia ,ale z czasem nauczysz się z tym zyc bo pogodzić też nigdy się z tym żadna z nas niepogodzi . A na pewno Twój Anioleczek będzie czuwał nad kolejna istotka którą już wkrótce pojawi się pod serduszkiem. Mi po jakimś czasie pomagała też myśl, że wszyscy tam u góry się kiedyś spotkamy i mój maluszek na pewno tam będzie na mnie czekał:*
W to też wierzę, że patrzy na mnie z góry i nie chce żebym cierpiała więc mam nadzieję, że już nie długo pojawi się u mnie maluszek w brzuszku [emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wysłałam ci wiadomość prywatną właśnie z kilkoma pytania, ale chyba nie widziałaś ;) nie chciałam tu pisać żeby nie wprowadzać smutnej atmosfery w te święta bo dla wielu z Was to najpiękniejsze święta z gorszkami [emoji11]
Ale dziękuję już wiem, że bierzecie raczej normalne dawki kwasu nie jakieś zwiększone ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
A no dopiero weszlam na forum i jeszcze nie zauwazylam prywarnej [emoji6]
Nie martw sie tym, ze atmosfete psujesz. Po to wlasnie jest to forum - zeby sie wspierac w milych i trudnych momentach.
Ja biore: Pregna Plus, MagneB6, potas i od pozytywnego testu Duphaston +Luteina.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Wiem jak Ci ciężko, ale pamiętaj maluszek jest cały czas obok Ciebie :* bol zostanie już do końca życia ,ale z czasem nauczysz się z tym zyc bo pogodzić też nigdy się z tym żadna z nas niepogodzi . A na pewno Twój Anioleczek będzie czuwał nad kolejna istotka którą już wkrótce pojawi się pod serduszkiem. Mi po jakimś czasie pomagała też myśl, że wszyscy tam u góry się kiedyś spotkamy i mój maluszek na pewno tam będzie na mnie czekał:*
A mi pomaga mysl, ze ten aniolek byl przeznaczony dla tescia, ktory zmarl w zeszlym roku i ziemskiego wnuka nie zobaczy.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Paulinka ja pierwsza ciąże straciłam miałam pozamaciczna ledwo co mi jajowod uratowali płakałam przeżyłam bardzo chociaż lekarze nie potrafili określić z czego wynika pozamaciczna ani poronienie czasem tak bywa nie kazali mi robić żadnych badań miałam 21 lat strasznie mnie to dołowali płakałam szykalam przyczyny jadłam witaminy tak się nastawiłam ze nawet nie zauważyłam kiedy w mojej głowie pojawiła się blokada myślałam tylk o ciazy o badaniach o witaminach niestety mimo ze zrobiłam wszystko w ciąże zajść nie umiałam lekarz wtedy powiedział mi ze żadne lekarstwa mi nie pomogą jak nie wyluzuje psychicznie bo to mnie blokuje nie rozumiałam tego wtedy i byłam jeszcze bardziej zła ...
kiedy wkoncu skupiłam się zupełnie na czymś innym zaszłam w ciąże z córka, wypłacz się przeżyj żałobę swoją osobista pozbieraj się i idz do przodu nie skupiaj się za bardzo na witaminach choć tez są ważne żeby sie przygotować na kolejna ciąże, na badaniach na szukaniu bo możesz się pogubić jak ja wtedy [emoji20]
Nie chce żebyś mnie złe zrozumiała bo życzę ci jak najlepiej czasem życie pisze ciężkie scenariusze mi lekarze powiedzieli ze z lewego jajnika co druga ciąża może być pozamaciczna lub szanse na ciąże będę miała 50% po roku od poronienia zaszłam w ciąże z córka teraz dokładnie z lewego jajnika w kolejna ciąże i to tez w momencie kiedy odpuściłam sobie wszystko i sama w głowie poukładałem sobie ze być może już nie będę w ciąży mimo ze badania wyniki książkowe miałam widocznie znów miałam blokadę w głowie
Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy ze za mocno chcemy nie wpadnij w takie koło bo ciężko z tego wyjść
Wierze w to ze u ciebie poprostu był to przypadek tak jak u większości z nas które poroniły i za kilka miesięcy znów zobaczysz II kreski [emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry