reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Swietne byly te Swieta...mimo, ze bez Synka to i radosci i usmiechu bylo sporo.
Juz w czwartek prenatalne oraz badania przed przyjeciem do szpitala. Dobrze, ze i maz i rodzina pomagaja mi sie odstresowac przed tym wszystkim. Bez nich bym szalala ze strachu.
To lozeczko ma swoj urok. U nas dominuje minimalizm w wystroju wnetrz, w pokoju dziecka tez tak bedzie. Oboje jestesmy alergikami, wiec zbedne tkaniny odpadaja. Nie mam dywanow ani firan/zaslon itp.
Planuje lozeczko dostawne na poczatek Chicco next2me. A potem zwykle lozeczko ze szczebelkami, bez ochraniaczy i baldachimow itp.
 
reklama
Ja planuje zwykle lozeczko od poczatky, tak jak corka miala. Nigdy nie bylo provlemu zeby spala w swoim lozeczku.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ja już w lozku jestem padnięta dziś była rodzinka u mnie
Powiedzcie mi dziewczyny czy was tez tak bola sutki ja się nawet dotknąć nie mogę tak bola do tego pelnnnno zyl


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też planuję zwykłe, choć z miękkimi szytymi ochraniaczami itd, wnętrze też dość minimalistyczne, ale tamto jest po prostu piękne ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy was tez tak bola sutki ja się nawet dotknąć nie mogę tak bola do tego pelnnnno zyl


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie tylko skutki a całe piersi bolą, nie ma opcji spania bez biustonosza (zwłaszcza, że małych nie mam :()

Ale za to od paru dni odpuściły mdłości, a ja głupia się zastanawiam, czy się cieszyć czy martwić ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Nie tylko skutki a całe piersi bolą, nie ma opcji spania bez biustonosza (zwłaszcza, że małych nie mam :()

Ale za to od paru dni odpuściły mdłości, a ja głupia się zastanawiam, czy się cieszyć czy martwić ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png

Mi mdlosci przeszły w 8-9tydz ogólnie wogole się nie czuje jak w ciazy nic nie boli tylko te sutki [emoji849]


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Ja już w lozku jestem padnięta dziś była rodzinka u mnie
Powiedzcie mi dziewczyny czy was tez tak bola sutki ja się nawet dotknąć nie mogę tak bola do tego pelnnnno zyl


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie od poczatku tak bolaly, ze sie dotknac nie moglam. Od jakiegos tygodnia troche mniej, ale dalej bola. A wygladaja jak bym miala silikony [emoji23]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry