reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Oczywiscie słoneczko pozytywne myślenie to podstawa :* na pewno będzie dobrze widzisz nam też się udalo chociaż parę miesięcy temu w ogóle w to nie wierzyłam że jeszcze zaświeci słońce w moim życiu. Placz tak dużo jak potrzebujesz nietlum w sobie uczuc to najgorsze co może być przytrafiła Ci się tragedia i masz prawo przeżyć żałobę po swojemu. Wierzę, że każdej z was którą dotknęła teraz taka tragedia zaniedlugo los to wynagrodzi i będziecie się z nami dzielić dwiema kreseczkami. Trzymam za Was wszystkie baaardzo mocno kciuki:**
Dziękuje kciuki mocno zaciśnięte mi są teraz bardzo potrzebne [emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiscie słoneczko pozytywne myślenie to podstawa :* na pewno będzie dobrze widzisz nam też się udalo chociaż parę miesięcy temu w ogóle w to nie wierzyłam że jeszcze zaświeci słońce w moim życiu. Placz tak dużo jak potrzebujesz nietlum w sobie uczuc to najgorsze co może być przytrafiła Ci się tragedia i masz prawo przeżyć żałobę po swojemu. Wierzę, że każdej z was którą dotknęła teraz taka tragedia zaniedlugo los to wynagrodzi i będziecie się z nami dzielić dwiema kreseczkami. Trzymam za Was wszystkie baaardzo mocno kciuki:**
Dziękuje kciuki mocno zaciśnięte mi są teraz bardzo potrzebne [emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będę rozmawiała z ginekologiem na ten temat i poproszę rodzinną o wypisanie mi skierowania na wszystkie podstawowe badania w tym tarczyca ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom


Tak tak bardzo ważne ,żebyś porobila sobie wszystkie badania krew tarczyce i tak jak koleżanka pisała o witaminie D. Ja mam brak ostatnio wyszedł po badaniach u rodzinnej . Ja biorę tabletki na tarczyce którą mialam już przed ciaza i co miesiąc ja kontroluje, progresteron, witaminę D , witaminy Femibion dla ciężarnych chyba o niczym nie zapomniałam także jest tego troszkę:* ale co tam mogę nawet garść lykac lekarstw oby tylko maluszek zdrowo rosnal :*
 
Ja zaraz po poronieniu zaczelam lykac Pregne Plus. Tam jest kwas foliowy zwykly i metylowany. Biore do tej pory.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Wysłałam ci wiadomość prywatną właśnie z kilkoma pytania, ale chyba nie widziałaś ;) nie chciałam tu pisać żeby nie wprowadzać smutnej atmosfery w te święta bo dla wielu z Was to najpiękniejsze święta z gorszkami [emoji11]
Ale dziękuję już wiem, że bierzecie raczej normalne dawki kwasu nie jakieś zwiększone ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje kciuki mocno zaciśnięte mi są teraz bardzo potrzebne [emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom



Wiem jak Ci ciężko, ale pamiętaj maluszek jest cały czas obok Ciebie :* bol zostanie już do końca życia ,ale z czasem nauczysz się z tym zyc bo pogodzić też nigdy się z tym żadna z nas niepogodzi . A na pewno Twój Anioleczek będzie czuwał nad kolejna istotka którą już wkrótce pojawi się pod serduszkiem. Mi po jakimś czasie pomagała też myśl, że wszyscy tam u góry się kiedyś spotkamy i mój maluszek na pewno tam będzie na mnie czekał:*
 
A mogę sobie wybrać Femibion 1 do końca ? Bo mam jeszcze pół opakowania, a chyba nie ma tam nic co mogło by mi zaszkodzić planując ciążę ?

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mogę sobie wybrać Femibion 1 do końca ? Bo mam jeszcze pół opakowania, a chyba nie ma tam nic co mogło by mi zaszkodzić planując ciążę ?

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom


Hm kurczę nie wiem jak to wygląda szczerze na pewno są tam witaminy i raczej zaszkodzić nie mogą a może zostaw sobie to już na przyszłe miesiące bo myślę , że wkrótce już Ci się przydadzą:*
 
Do góry