reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

I my tez dostaliśmy coś dla malucha, kocyk- misia i śpiochy na następne święta
1514242581-50263dc5723e383e-aaaaaa.jpeg
[emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka;)

Matko dość mam świat! Ileż można jeść. Ja tylko jem jem jem i jem! Śledzie mogła bym tonami. Za chwilkę michalki z choinki u teściowej. No masakra;)

Teraz jestem jak by w 6 MSC ciąży spokojnie;) ja dla maluszka nic nie dostałam i ogólnie nie jestem z tych co tak wcześnie cię kompletują. ;)

Początkiem stycznia będę dzwonić się umawiać na wizytę. Mam nadzieję że na kolejnej koło 20 stycznia się umowie już zobaczę kto mieszka w brzuszku;) wtedy może coś powoli zacznę. Chociaż nie wiem już czy nie poczekam do l4 i wtedy wszystko na spokojnie;)

xnw4yx8dw9gd7gz3.png
 
Hejka :-) my powiedzielismy rodzicom dopiero i przyszlym tesciom oraz rodzenstwu to wszyscy plakali ze wzruszenia :-) nie dostalismy nic dla groszka, bo nikt go nie przewidywal w planach wigilijnych prezentow. Jestem bardzo szczesliwa,ze tak to przyjeli, a nie robili awantur,bo rodzice M sa z malej wsi,a tu jest najpierw slub, potem dzieci hehe [emoji1]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :-) my powiedzielismy rodzicom dopiero i przyszlym tesciom oraz rodzenstwu to wszyscy plakali ze wzruszenia :-) nie dostalismy nic dla groszka, bo nikt go nie przewidywal w planach wigilijnych prezentow. Jestem bardzo szczesliwa,ze tak to przyjeli, a nie robili awantur,bo rodzice M sa z malej wsi,a tu jest najpierw slub, potem dzieci hehe [emoji1]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom


To super :)
 
Hej dziewczyny, a ja już dziś spać niemoglam myślę, że to przez stres który włącza mi się ostro przed jutrzejszymi prenatalnymi dzięki Bogu udało się ta krew i USG ustawić na jedna godzinę bo tak musiałabym dwa razy jechać bezsensu ...takze jutro o 12 zobaczę naszego malutkiego szkraba mam nadzieję , że u niego wszystko w porządku. Dziś zaczęłam 13 tydzień ale to minęło
 
Hej dziewczyny, a ja już dziś spać niemoglam myślę, że to przez stres który włącza mi się ostro przed jutrzejszymi prenatalnymi dzięki Bogu udało się ta krew i USG ustawić na jedna godzinę bo tak musiałabym dwa razy jechać bezsensu ...takze jutro o 12 zobaczę naszego malutkiego szkraba mam nadzieję , że u niego wszystko w porządku. Dziś zaczęłam 13 tydzień ale to minęło
Na którą masz jutro? [emoji4] ja mam wizytę w czwartek na szczęście na 9:15 ale już zaczynam się denerwować [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Hej dziewczyny, a ja już dziś spać niemoglam myślę, że to przez stres który włącza mi się ostro przed jutrzejszymi prenatalnymi dzięki Bogu udało się ta krew i USG ustawić na jedna godzinę bo tak musiałabym dwa razy jechać bezsensu ...takze jutro o 12 zobaczę naszego malutkiego szkraba mam nadzieję , że u niego wszystko w porządku. Dziś zaczęłam 13 tydzień ale to minęło
Trzymam kciuki za prenatalne!!! Befzie dobrze i zobaczysz silnego, małego, wiercącego się bobaska :)

p19u3e3keacnzfkv.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Na którą masz jutro? [emoji4] ja mam wizytę w czwartek na szczęście na 9:15 ale już zaczynam się denerwować [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)

Mnie też ...w tym roku te święta były na prawdę inne ...niepoczulam ich nawet na moment , ale mam głęboką nadzieję , że w przyszłym roku będą najcudowniejszymi świętami naszego życia bo już ż naszymi Maluszkami na rękach:))
 
Do góry