reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Trzymam kciuki za prenatalne!!! Befzie dobrze i zobaczysz silnego, małego, wiercącego się bobaska :)

p19u3e3keacnzfkv.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3


Obyś miała rację bo ja do jutra chyba osiwieje mdłości nawet te poranne mi przeszły i mam różne myśli, ale tłumaczę sobie , że wkoncu musiał się organizm przyzwyczajic i zaczyna normalnie funkcjonowac wkoncu to już 13 tydzień:)
 
reklama
Trzymam kciuki za prenatalne :D

Dla mnie najbardziej niesamowite były maleńkie stópki, którymi Kruszynka machała ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png


Moje dzieciątko już ostatnio mocno sie wiercilo na ostatnim USG , aż lekarka się śmiała że chyba nie lubi zdjęć bo ciężko było jej ująć żeby było wszystko widać :D mam nadzieję , że dalej taki wiercioleczek tam jest i wszystko jest w porządku. Trzymajcie kciuki
 
Jak mijają dziewczyny święta ? ;) To będą moje pierwsze święta, w których nie przytyję bo jakoś specjalnie nie mam ochoty nic jeść, oczywiście męża ciotki, dziadkowie wypytali kiedy wkoncu postaramy się o dziecko bo to już najwyższy czas i takie tam, oczywiście musiałam z kamienną twarzą odpowiadać, że jeszcze przyjdzie czas, chciałabym żeby chociaż już minął z miesiąc może będzie trochę łatwiej myśleć już o przyszłości ;)
Jaki kwas foliowy przyjmujecie po poronieniu? Zdążyłam w między czasie rozmawiać z moim lekarzem i stwierdził, że przy następnej ciąży będę przyjmować duphaston, Acard i kwas foliowy 5 mg więc prawie identyczny zestaw jak w obecnej, a ten kwas foliowy mnie nie przekonuje wolałabym brać ten Folian, ale jak to mój ginekolog mówi, w suplementy diety nie wierzy ;) i być tu mądry...
...nie chciałabym żeby sytuacja się powtórzyła :(

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello. Tez mam jutro prenatalne. Jestem sztywna ze strachu... juz tylko o tym mysle...
a te swieta to nie swieta. Raz, ze juz o prenatalnych myslalam. A dwa, ze nawet pojesc nie moglam. W Wigilie "zjadlam" filizanke barszczu. I poza tym jedyne co jem swiateczne to ciasta. I to tez nie w duzych ilosciach. I smakuja mi jakos inaczej niz wczesniej. Czuje nieustanna irytacje na te mdlosci i ciagla niepewnosc.
 
Hello. Tez mam jutro prenatalne. Jestem sztywna ze strachu... juz tylko o tym mysle...
a te swieta to nie swieta. Raz, ze juz o prenatalnych myslalam. A dwa, ze nawet pojesc nie moglam. W Wigilie "zjadlam" filizanke barszczu. I poza tym jedyne co jem swiateczne to ciasta. I to tez nie w duzych ilosciach. I smakuja mi jakos inaczej niz wczesniej. Czuje nieustanna irytacje na te mdlosci i ciagla niepewnosc.


Musimy być twarde i pozytywnie myśleć na pewno wszystko oki z naszymi Maluszkami:)
 
Hej Dziewczyny,

Mam nadzieje,ze wszystkie dobrze sie czujecie i,ze nie bylo zadnych naglych wypadow na IP.

Ja sie objadlam za wszystkie czasy ( na przemian z mdlosciami, ktore mnie nie opuszczaja).

Dzisiaj wybralam sie na przeceny NEXT'a i kupilam pierwsze rzeczy dla Groszka ( w razie w gdyby moje sloneczko nie roslo to moge oddac komus).

Nie moglam sie oprzec. Z uwagi na to,ze mam dwoch synkow i zawsze istnieje prawdopodobienstwo trzeciego to kupilam calkowicie neutralne bodziaki.

Ten trzypak z 15 euro na 4,5 e ( do 4,5 kg)
A te drugie z 6 e na 3 e ( do 3 miesiecy)

IMG_20171226_102222.jpg
IMG_20171226_102500.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20171226_102500.jpg
    IMG_20171226_102500.jpg
    207,3 KB · Wyświetleń: 377
  • IMG_20171226_102222.jpg
    IMG_20171226_102222.jpg
    205,3 KB · Wyświetleń: 381
Jak mijają dziewczyny święta ? ;) To będą moje pierwsze święta, w których nie przytyję bo jakoś specjalnie nie mam ochoty nic jeść, oczywiście męża ciotki, dziadkowie wypytali kiedy wkoncu postaramy się o dziecko bo to już najwyższy czas i takie tam, oczywiście musiałam z kamienną twarzą odpowiadać, że jeszcze przyjdzie czas, chciałabym żeby chociaż już minął z miesiąc może będzie trochę łatwiej myśleć już o przyszłości ;)
Jaki kwas foliowy przyjmujecie po poronieniu? Zdążyłam w między czasie rozmawiać z moim lekarzem i stwierdził, że przy następnej ciąży będę przyjmować duphaston, Acard i kwas foliowy 5 mg więc prawie identyczny zestaw jak w obecnej, a ten kwas foliowy mnie nie przekonuje wolałabym brać ten Folian, ale jak to mój ginekolog mówi, w suplementy diety nie wierzy ;) i być tu mądry...
...nie chciałabym żeby sytuacja się powtórzyła :(

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom



No tak nieświadomi tego co się wydarzyło..możesz być z siebie dumna, że tak dzielnie odpowiadalas. Ja po zabiegu nie brałam nic kompletnie bo wtedy żyć mi się niechcialo i myślałam że już nigdy się nie zdecyduje na bycie w ciąży, myślę że jak nie daje Ci spokoju to z tym kwasem kup sobie ten co dziewczyny biorą nie ma co zaszkodzić a Ty będziesz spokojniejsza :) są też na pewno takie witaminy dla kobiet planujących zajść w ciążę więc może o takich poczytaj i wybierz któreś dla Ciebie . Mimo ciężkich dla Ciebie chwil posyłam Ci dużo ciepła i pogody ducha . Nasze Aniołki zajęły się Twoim . Chociaż cialkiem już go nie ma przy Tobie to jego duszyczka czuwa nad Tobą cały czas. Nigdy o tym nie zapominaj:**
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Mam nadzieje,ze wszystkie dobrze sie czujecie i,ze nie bylo zadnych naglych wypadow na IP.

Ja sie objadlam za wszystkie czasy ( na przemian z mdlosciami, ktore mnie nie opuszczaja).

Dzisiaj wybralam sie na przeceny NEXT'a i kupilam pierwsze rzeczy dla Groszka ( w razie w gdyby moje sloneczko nie roslo to moge oddac komus).

Nie moglam sie oprzec. Z uwagi na to,ze mam dwoch synkow i zawsze istnieje prawdopodobienstwo trzeciego to kupilam calkowicie neutralne bodziaki.

Ten trzypak z 15 euro na 4,5 e ( do 4,5 kg)
A te drugie z 6 e na 3 e ( do 3 miesiecy)

Zobacz załącznik 833361 Zobacz załącznik 833360



Sliczneeee :)
 
Do góry