reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No to faktycznie masz głowę bo dla mnie to byłaby dawka śmiertelna:D
Szalone lata minęły, teraz lampka wina mi wystarczy :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Po konsultacji z położoną zostałam w domu... Odpuściłam wizytę u teściów i zostałam w łóżku...
A plamienie się uspokoiło, oby na dłużej, choć jak znowu pójdę do wc....
Na IP nie pojechałam, bo w sumie racja, że poza usg, które by mnie na chwilę uspokoiło (i ewentualnie dodatkowo podrażniło) nic mi więcej nie zrobią, duphaston biorę, a łóżko w domu da mi więcej niż parę godzin tułaczki, jazda autem, chodzenie po schodach itd, a potem łóżko w szpitalu....
Piję melisę i idę spać... Przynajmniej spróbuję...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Po konsultacji z położoną zostałam w domu... Odpuściłam wizytę u teściów i zostałam w łóżku...
A plamienie się uspokoiło, oby na dłużej, choć jak znowu pójdę do wc....
Na IP nie pojechałam, bo w sumie racja, że poza usg, które by mnie na chwilę uspokoiło (i ewentualnie dodatkowo podrażniło) nic mi więcej nie zrobią, duphaston biorę, a łóżko w domu da mi więcej niż parę godzin tułaczki, jazda autem, chodzenie po schodach itd, a potem łóżko w szpitalu....
Piję melisę i idę spać... Przynajmniej spróbuję...

0d1yrjjgtd95fou3.png
To wypoczywaj i oby juz bylo dobrze!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Po konsultacji z położoną zostałam w domu... Odpuściłam wizytę u teściów i zostałam w łóżku...
A plamienie się uspokoiło, oby na dłużej, choć jak znowu pójdę do wc....
Na IP nie pojechałam, bo w sumie racja, że poza usg, które by mnie na chwilę uspokoiło (i ewentualnie dodatkowo podrażniło) nic mi więcej nie zrobią, duphaston biorę, a łóżko w domu da mi więcej niż parę godzin tułaczki, jazda autem, chodzenie po schodach itd, a potem łóżko w szpitalu....
Piję melisę i idę spać... Przynajmniej spróbuję...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Kładź się grzecznie do łóżeczka i wstawaj tylko w razie potrzeby :*
 
U mnie Święta spokojne. Pochwalilismy się rodzinie, oczywiście wszyscy w szoku bo od 7 lat przy każdej okazji powtarzalam, że 2 nie będzie bo nie chcemy [emoji16]. Wszyscy się cieszą, że jednak zmieniliśmy zdanie :) Ogólnie czuję się dobrze, mdłości nieco oslably, ale apetyt mam kiepski. Tyle dobroci, a ja na nic nie mam ochoty ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
U mnie Święta spokojne. Pochwalilismy się rodzinie, oczywiście wszyscy w szoku bo od 7 lat przy każdej okazji powtarzalam, że 2 nie będzie bo nie chcemy [emoji16]. Wszyscy się cieszą, że jednak zmieniliśmy zdanie :) Ogólnie czuję się dobrze, mdłości nieco oslably, ale apetyt mam kiepski. Tyle dobroci, a ja na nic nie mam ochoty ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
U nas to samo, wszyscy mysleli, ze sie juz nie zdecydujemy [emoji6]
Co do apetytu to sie ciesz, przynajmbiej za mocbo nie utyjesz.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry