reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witejcie w tym ostatnim dniu świat u nas czywiescie alkochol odpadła ale za tesciu z mężem lubią w święta wypić A żebym nie czuła się pokrzywdzone do picia dostałam PIKOLO wypilam z szwagierka bo też w ciazy jest dostałam parę ciuszki dla dzieciaczka odwiedziła mnie kuzynka z gratulacjami i 4 raklamowkami ubranek 3 szatki do chrztu wszystko dla chłopca [emoji4] tak się najedlismy ze wyglądam jak bym miała zaraz rodzic [emoji4]

eikt3e3k96x30qte.png
 
reklama
Paulina - poza kwasem foliowym jak będziesz miała okazję, to zrób badanie krwi - profil tarczycowy (dla panującej ciążę tsh powinno być <1,5, przynajmniej tak mówi moja endokrynolog i jej wierzę..), i poziom Wit D - też może mieć znaczenie...
No i trzymam kciuki...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Myśmy od mojej mamy (jedynej, która wiedziała) dostali skarpetki :D

A plamienia na razie (odpukać! oby nie tylko na razie... ) się uspokoily, i oby tak dalej...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
No tak nieświadomi tego co się wydarzyło..możesz być z siebie dumna, że tak dzielnie odpowiadalas. Ja po zabiegu nie brałam nic kompletnie bo wtedy żyć mi się niechcialo i myślałam że już nigdy się nie zdecyduje na bycie w ciąży, myślę że jak nie daje Ci spokoju to z tym kwasem kup sobie ten co dziewczyny biorą nie ma co zaszkodzić a Ty będziesz spokojniejsza :) są też na pewno takie witaminy dla kobiet planujących zajść w ciążę więc może o takich poczytaj i wybierz któreś dla Ciebie . Mimo ciężkich dla Ciebie chwil posyłam Ci dużo ciepła i pogody ducha . Nasze Aniołki zajęły się Twoim . Chociaż cialkiem już go nie ma przy Tobie to jego duszyczka czuwa nad Tobą cały czas. Nigdy o tym nie zapominaj:**

Ja będę chciała przez ten okres 3 miesięcy brać kwas foliowy fakt faktem, że nie przywiązuje już do tego wagi o której go biorę czy rano czy wieczorem, ale lekarz zwrócił mi uwagę, że brać muszę skoro chce się starać ponownie ;)
Ja staram się trzymać, ale prawda jest taka, że po kątach płacze jak nikt nie widzi :( a teraz co bierzesz jak już zaszlas w ciążę ?
Dobrze, że mam Was i tą świadomość, że ta straszna sytuacja nie przydarzyła się tylko mi, oczywiście wolałabym żeby nikt nie przechodził tego samego co Ja, ale wiesz napewno o co mi chodzi :( czuje, że nie jestem z tym sama i że Wam udało się zajść ponownie w ciążę i wierzę, że mi też się uda :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina - poza kwasem foliowym jak będziesz miała okazję, to zrób badanie krwi - profil tarczycowy (dla panującej ciążę tsh powinno być <1,5, przynajmniej tak mówi moja endokrynolog i jej wierzę..), i poziom Wit D - też może mieć znaczenie...
No i trzymam kciuki...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Będę rozmawiała z ginekologiem na ten temat i poproszę rodzinną o wypisanie mi skierowania na wszystkie podstawowe badania w tym tarczyca ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mijają dziewczyny święta ? ;) To będą moje pierwsze święta, w których nie przytyję bo jakoś specjalnie nie mam ochoty nic jeść, oczywiście męża ciotki, dziadkowie wypytali kiedy wkoncu postaramy się o dziecko bo to już najwyższy czas i takie tam, oczywiście musiałam z kamienną twarzą odpowiadać, że jeszcze przyjdzie czas, chciałabym żeby chociaż już minął z miesiąc może będzie trochę łatwiej myśleć już o przyszłości ;)
Jaki kwas foliowy przyjmujecie po poronieniu? Zdążyłam w między czasie rozmawiać z moim lekarzem i stwierdził, że przy następnej ciąży będę przyjmować duphaston, Acard i kwas foliowy 5 mg więc prawie identyczny zestaw jak w obecnej, a ten kwas foliowy mnie nie przekonuje wolałabym brać ten Folian, ale jak to mój ginekolog mówi, w suplementy diety nie wierzy ;) i być tu mądry...
...nie chciałabym żeby sytuacja się powtórzyła :(

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zaraz po poronieniu zaczelam lykac Pregne Plus. Tam jest kwas foliowy zwykly i metylowany. Biore do tej pory.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ja będę chciała przez ten okres 3 miesięcy brać kwas foliowy fakt faktem, że nie przywiązuje już do tego wagi o której go biorę czy rano czy wieczorem, ale lekarz zwrócił mi uwagę, że brać muszę skoro chce się starać ponownie ;)
Ja staram się trzymać, ale prawda jest taka, że po kątach płacze jak nikt nie widzi :( a teraz co bierzesz jak już zaszlas w ciążę ?
Dobrze, że mam Was i tą świadomość, że ta straszna sytuacja nie przydarzyła się tylko mi, oczywiście wolałabym żeby nikt nie przechodził tego samego co Ja, ale wiesz napewno o co mi chodzi :( czuje, że nie jestem z tym sama i że Wam udało się zajść ponownie w ciążę i wierzę, że mi też się uda :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom


Oczywiscie słoneczko pozytywne myślenie to podstawa :* na pewno będzie dobrze widzisz nam też się udalo chociaż parę miesięcy temu w ogóle w to nie wierzyłam że jeszcze zaświeci słońce w moim życiu. Placz tak dużo jak potrzebujesz nietlum w sobie uczuc to najgorsze co może być przytrafiła Ci się tragedia i masz prawo przeżyć żałobę po swojemu. Wierzę, że każdej z was którą dotknęła teraz taka tragedia zaniedlugo los to wynagrodzi i będziecie się z nami dzielić dwiema kreseczkami. Trzymam za Was wszystkie baaardzo mocno kciuki:**
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Mam nadzieje,ze wszystkie dobrze sie czujecie i,ze nie bylo zadnych naglych wypadow na IP.

Ja sie objadlam za wszystkie czasy ( na przemian z mdlosciami, ktore mnie nie opuszczaja).

Dzisiaj wybralam sie na przeceny NEXT'a i kupilam pierwsze rzeczy dla Groszka ( w razie w gdyby moje sloneczko nie roslo to moge oddac komus).

Nie moglam sie oprzec. Z uwagi na to,ze mam dwoch synkow i zawsze istnieje prawdopodobienstwo trzeciego to kupilam calkowicie neutralne bodziaki.

Ten trzypak z 15 euro na 4,5 e ( do 4,5 kg)
A te drugie z 6 e na 3 e ( do 3 miesiecy)

Zobacz załącznik 833361 Zobacz załącznik 833360
Sliczne [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry