reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Marika92 chciałam Cię jeszcze zapytać o ten kwas foliowy, bo bierzesz tą zmodyfikowaną formę czy jak to się tam nazywa fachowo tak?
Ja też go biorę. Nazywa się Folian firmy Solgar. Nie ma go we wszystkich aptekach więc trzeba na ich stronie sprawdzić, w której akurat jest albo zamówić przez internet. Nie wiem jaki stosuje Marika. Jak na początku pytałam w aptece to w kilku w ogóle nie wiedzieli co ja chcę [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Ja też go biorę. Nazywa się Folian firmy Sorgan. Nie ma go we wszystkich aptekach więc trzeba na ich stronie sprawdzić, w której akurat jest albo zamówić przez internet. Nie wiem jaki stosuje Marika. Jak na początku pytałam w aptece to w kilku w ogóle nie wiedzieli co ja chcę [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
To jest ten kwas lewomefoliowy tak? czy coś pomieszałam?
 
Przy moim pierwszym porodzie byla przyjsciolka. Pomoc jako tak nie pomogla, ale dobrze bylo wiedziec, ze jest. Z Teosiem M byl ze mna. I ani on ani ja nie wyobrazamy sobie zeby teraz bylo inaczej. Bardzo mi pomogl. Trzymal maske z gazem podczas parcia ( bardzo pomagala a ja juz nie bylabym wstanie jej wtedy sama trzymac). Poradnie tez wymielam mu sweterek ;).
A ja dzis nie mam wody. Rano zeby zdazylam umyc i wlac do czajnika. I na tyle. M mi ponoc mowil wczoraj ze jest kartka z info, ale mialam od po poludnia do nocy mwga mdlosci i jakos tego nie uslyszalam.
Ojej, to wspolczuje. A wiadomo kiedy wlacza? Przerabane tak bez wody.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Pisze na nim metylofolian wapnia, metafolin [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Hmm to nie wiem, zobaczymy co jeszcze napisze Marika. Tak mnie to zastanowiło teraz bo czytałam skład tego preparatu, który biorę i właśnie jest napisane w składzie foliany 800 mcg (400%*), w tym: kwas foliowy 400 mcg, kwas lewomefoliowy 400 mcg
 
Ja ważę podobnie jak przed ciążą narazie [emoji14] bez przesady jak by człowiek miał sobie odmawiać wszystkiego to by na głowę dostał więc trzeba przymknąć oko na niektóre kwestie :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
No widzisz ja jak sie nie pilnuje to szybko tyje[emoji20] Wcale sie nie objadam jakos, ale przestalam pilnowac niejedzenia pewnych rzeczy i juz 5 kilo na +[emoji22] Niech mi tylko te mdlosci przejda to sie znowu bede pilnowac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Cześć dziewczyny, jestem w 11 tygodniu 5 dniu :) termin na 5 lipca :) Mam już jednego synka 7 latka, teraz marzy nam się dziewczynka, ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)
Czuję się w miarę dobrze, mdłości chyba przeszły, bóle żołądka też, została jednak zgaga która meczy i męczy :( Chętnie do Was dołączę :)
 
Cześć dziewczyny, jestem w 11 tygodniu 5 dniu :) termin na 5 lipca :) Mam już jednego synka 7 latka, teraz marzy nam się dziewczynka, ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)
Czuję się w miarę dobrze, mdłości chyba przeszły, bóle żołądka też, została jednak zgaga która meczy i męczy :( Chętnie do Was dołączę :)
Super, że do nas dołączyłaś :) Długo się staraliście o drugie dziecko?
 
Cześć dziewczyny, jestem w 11 tygodniu 5 dniu :) termin na 5 lipca :) Mam już jednego synka 7 latka, teraz marzy nam się dziewczynka, ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)
Czuję się w miarę dobrze, mdłości chyba przeszły, bóle żołądka też, została jednak zgaga która meczy i męczy :( Chętnie do Was dołączę :)
Witaj. To tak samo jak u mnie - 2 ciąża i 7-letni syn :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w 11 tygodniu 5 dniu :) termin na 5 lipca :) Mam już jednego synka 7 latka, teraz marzy nam się dziewczynka, ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)
Czuję się w miarę dobrze, mdłości chyba przeszły, bóle żołądka też, została jednak zgaga która meczy i męczy :( Chętnie do Was dołączę :)
Witamy serdecznie rozgość się[emoji39]
 
Do góry