reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, jestem w 11 tygodniu 5 dniu :) termin na 5 lipca :) Mam już jednego synka 7 latka, teraz marzy nam się dziewczynka, ale najważniejsze by dziecko było zdrowe :)
Czuję się w miarę dobrze, mdłości chyba przeszły, bóle żołądka też, została jednak zgaga która meczy i męczy :( Chętnie do Was dołączę :)
Witaj i gratuluje [emoji5] Rozgosc sie u nas.
Mnie tez zgaga meczy, do tego mdlosci [emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Witaj Ula:) fajnie że nas przybywa :)
Będziemy miały jeszcze więcej o czym pisac :)
Co do wizyt to chyba też zejdę na zawał do czwartku :/mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Jem właśnie mandarynki jest mi cholernie nie dobrze a i tak jem
A co do prezentów to my bardziej z mężem kupujemy sobie na urodziny bo już prawie 15 lat że sobą i naprawdę nie mamy pomysłów, a pod choinkę to oczywiście synkowi :)
 
Witaj Ula:) fajnie że nas przybywa :)
Będziemy miały jeszcze więcej o czym pisac :)
Co do wizyt to chyba też zejdę na zawał do czwartku :/mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Jem właśnie mandarynki jest mi cholernie nie dobrze a i tak jem
Ja tak mam z pomarańczami ! :D Strasznie mi smakują, a mdli mnie po nich jak cholera. Takie błędne koło :D
 
Ja jestem ciekawa czy dzisiaj znowu dopadną mnie moje cowieczorne dziwne objawy czy wczoraj ten ostatni dzień 11 tygodnia był przełomowy :p Dziewczyny czy Wam też tak dziwnie jest na żołądku wieczorami?
 
Czesc Ula, witamy na lipcowkach :blink:

Ja mojemu Mezowi nic nie kupuje. Czekamy z niecierpliwoscia na swiateczne wyprzedaze.
To beda okazje.
Na pierwszy rzut idzie NEXT. Tam wydaje z reguly 200-300 e,ale ubran dla chlopakow mam na rok . Teraz jeszcze cos dla dzidzi wyszukam,chociaz mam duzo ubranek po chlopcach (neutralnych) :happy:
 
Hmm to nie wiem, zobaczymy co jeszcze napisze Marika. Tak mnie to zastanowiło teraz bo czytałam skład tego preparatu, który biorę i właśnie jest napisane w składzie foliany 800 mcg (400%*), w tym: kwas foliowy 400 mcg, kwas lewomefoliowy 400 mcg
To o czym piszecie obie to to samo tylko Solgar ma swoją nazwę metafolin, chociaż o jedno i to samo o naturalną formę kwasu foliowego metylowanego który jest od razu przyswajalny - nie musi być przekształcony z syntetycznego :)

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Ja jestem ciekawa czy dzisiaj znowu dopadną mnie moje cowieczorne dziwne objawy czy wczoraj ten ostatni dzień 11 tygodnia był przełomowy [emoji14] Dziewczyny czy Wam też tak dziwnie jest na żołądku wieczorami?
U mnie właśnie na wieczór jest najgorzej. Czuję jakby mi coś siedziało na żołądku, okropnie mi niedobrze i czasem kończy się to wymiotami.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Do góry