reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moj był przy porodzie ale czy teraz bym chciała ? Nie wiem szczerze
Pomógł mi owszem mentalnie ze był obok ze czuwał ale ja byłam tak skupiona na skurczach ze momentami miałam ochotę go wyrzucić [emoji23] teraz chyba chciałbym żeby z córka czekali przed sala i po wszystkim przyszli do mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiesz, to tez jest tak, ze personel inaczej sie zachowuje wobec Ciebie, jak jest obok ktos jeszcze.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Dziewczyny co robicie na obiad ....?ja nie mam pomyslu chyba zrobie frytki z ryba,tylko nie chce mi sie ziemniakow obierac...o losie.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam tak dobrze, że wymieniamy się z mamą jeśli chodzi o gotowanie, chociaż ona robi to częściej bo pracuję wieczorami. Dziś mam na obiad klopsy z ziemniaków z sosem śmietanowym ze szczypiorkiem :p Już mam chcicę na nie od kilku dni, więc mamusia mi zrobiła :biggrin2: do tego łazanki ale ja nie przepadam.
 
Ja dziś na lenia [emoji23]
Pierogi z cebulka właśnie siedzę u fryzjera i się wkoncu robię


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochana ciesz sie ze masz na minusie a nie na plusie....przyjdzie taki czas ze zatesknisz za ta spadajaca waga.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę, cieszę tylko teraz wszystko mnie stresuje, mam nadzieję, że jutro już się w końcu uspokoję bo zaraz mnie wywalicie stąd za to moje marudzenie :p Swoją drogą to skoro następną wizytę z ważeniem mam po świętach, więc ten tego hihi ciężko będzie żeby nie nadrobić :-D
 
Ja też jem słodycze [emoji14] Niestety mnie nie odrzuciło, jedynie od kawy. Nie umiem też całkowicie zrezygnować ze słodzonych napoi i coli, zdarza mi się wypić szklankę raz w tygodniu.
Dzisiaj rano się zważyłam bez ciuchów tylko w majtkach i miałam 70,6kg. Na pierwszej wizycie (ważenie w ciuchach) było 71,6kg a na drugiej 72,6kg. Trochę mnie zdziwiło, że schudłam bo jem tak samo. Oczywiście od razu pojawiły się myśli, że dziecko nie rośnie ale zaraz się opamiętałam, że przecież jego przybieranie na wadze idzie w gramach, więc czego ja się spodziewam :p
Ja ważę podobnie jak przed ciążą narazie [emoji14] bez przesady jak by człowiek miał sobie odmawiać wszystkiego to by na głowę dostał więc trzeba przymknąć oko na niektóre kwestie :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje.
Trzecia ciaza. Brzuchol szybciej wychodzi.
Tylko jeszcze go musze 3 tyg kryc,bo w pracy nie wiedza.
Dobrze,ze sa oversize swetry :rolleyes:

O, jak dobrze, że się pokazałaś, bo myślałam, że tylko mnie tak wyrzuciło :D Jesteśmy na podobnym etapie ciąży i mam chyba podobny brzuch jak Ty. Moja czwarta ;) W pierwszej w 9 tc miałam jeszcze płaski brzuch.

Dziewczyny co robicie na obiad ....?ja nie mam pomyslu chyba zrobie frytki z ryba,tylko nie chce mi sie ziemniakow obierac...o losie.

U mnie bolognese :)

***
Masakra, będę płakać wieczorem. Coś mnie zmogło i 2 godziny spałam, a praca leży. Będę musiała nadrobić później :/ Ech...
 
Do góry