reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To o czym piszecie obie to to samo tylko Solgar ma swoją nazwę metafolin, chociaż o jedno i to samo o naturalną formę kwasu foliowego metylowanego który jest od razu przyswajalny - nie musi być przekształcony z syntetycznego :)

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Czyli ten kwas lewomefoliowy to to samo co Twój kwas metylowany? Dziś mam jakieś problemy z myśleniem wybacz :p
 
reklama
U mnie właśnie na wieczór jest najgorzej. Czuję jakby mi coś siedziało na żołądku, okropnie mi niedobrze i czasem kończy się to wymiotami.

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ooo to ja mam chyba to samo, tylko w dużo mniej nasilonej wersji niż Ty :p Swoją drogą dziwne to bo zawsze nastawiałam się na jakieś gorsze samopoczucie rano a nie wieczorem a tu masz :p
 
Czyli ten kwas lewomefoliowy to to samo co Twój kwas metylowany? Dziś mam jakieś problemy z myśleniem wybacz :p
Tak, to to samo ;) jakie masz witaminy? Bo w moich też jest kwas syntetyczny i metylowany, bodajże w FEMIBION była taka dawka że po 400 każdego

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Ja jestem ciekawa czy dzisiaj znowu dopadną mnie moje cowieczorne dziwne objawy czy wczoraj ten ostatni dzień 11 tygodnia był przełomowy [emoji14] Dziewczyny czy Wam też tak dziwnie jest na żołądku wieczorami?
Oj tak, okropnie[emoji53] Ja do tego mam problemy z zoladkiem to podwojnie [emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Tak, to to samo ;) jakie masz witaminy? Bo w moich też jest kwas syntetyczny i metylowany, bodajże w FEMIBION była taka dawka że po 400 każdego

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja biorę Duphavit Pregna. Gin zachwalał, że to jakaś nowość i bardzo dobre. Na początku jak lekarz mi je zalecił to się zdziwiłam bo nigdy nie słyszałam o czymś takim i mam problem żeby je gdzieś kupić. Za pierwszym razem mi się udało od razu w pierwszej aptece za 35,50 zł a teraz szukałam i nigdzie nie było, więc musiałam zamówić, dziś odbieram ale cena już 44,90 zł za 30 sztuk. o_O
 
Hmm to nie wiem, zobaczymy co jeszcze napisze Marika. Tak mnie to zastanowiło teraz bo czytałam skład tego preparatu, który biorę i właśnie jest napisane w składzie foliany 800 mcg (400%*), w tym: kwas foliowy 400 mcg, kwas lewomefoliowy 400 mcg
A jaki bierzesz preparat ? Chodzi mi o nazwę ? :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marta515 będziesz stosowała kwas foliowy metylowany do końca ciąży?

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Nie mam pojęcia, moja lekarka mówiła żebym już zaczynała brać sam Prenatal Uno ale mam jeszcze 6 tabletek Folianu więc dobiorę na pewno do końca. A Tobie coś Twoja lekarka mówiła ile masz brać? Jakie wyszły Ci w ogóle mutacje? Mi MTHFR 677C-T heterozygota

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Do góry