reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Tak używać jak talk

Nie wiem czy ja za dużo od siebie wymagam czy co ale myślałam, że będę lepiej wyglądać...w żadne spodnie się jeszcze nie mieszczę. Brzuch też mam. Załamana jestem.
Spokojnie, zrzucisz w swoim czasie. Mi ogólnie to 10 kg nie przeszkadzało, wszystko poszło w brzuszek, cała reszta została niezmieniona. Te 10kg zeszło mi już w pierwszym tygodniu.Ja przed ciążą byłam bardzo szczupła, ważyłam 52kg przy wzroście 176cm,podświadomie liczyłam na to,że jakieś kg po ciąży mi zostaną a tu nic. Jednak nie ma to jak w końcu po 9 miesiącach zmieścić się w swoje ulubione krótkie szorty :p Brzuszek po ciąży ogólnie jest płaski, trzeba tylko ujędrnic trochę skórę w tym miejscu. Jestem też mile zaskoczona bo nie mam ani jednego rozstepu po ciąży a mam skłonność bo po okresie dojrzewania mam tygrysia pupę i trochę rozstępów na udach a po ciąży nic, co prawda cała ciążę bardzo dbalam o skórę na brzuchu smarujac oliwka babydream, także jednak warto pamiętać o codziennej pielęgnacji:-)
 
Ja jem nienormalnie tylko dużo bo jestem ciągle głodna [emoji6] Ale młoda też wiecznie głodna więc to wysysa ;)

Ja tez jestem głodna ze 2 x częściej niż normalnie.. staram się nie jeść białego pieczywa i słodyczy... Ale ze słodyczami idzie mi zdecydowanie ch.owo [emoji16][emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Ja tez jestem głodna ze 2 x częściej niż normalnie.. staram się nie jeść białego pieczywa i słodyczy... Ale ze słodyczami idzie mi zdecydowanie ch.owo [emoji16][emoji16]
Znam ten ból. Całą ciążę miałam ogromną ochotę na słodkie i chyba się od cukru uzależniłam [emoji14] Teraz trzeba jakoś ten temat ogarnąć :)
 
Co sie dzieje? Dbaj o siebie!
Sama nie wiem. Może trochę zmęczenie a trochę ciche dni z K dały o sobie znać [emoji849] niby jestem głodna a jak patrzę na jedzenie to mi nie dobrze.. Dziś to mi teściowa przypomniała o kolacji, bo bym nic nie zjadła... A wiem że muszę coś z tym zrobić bo zaczęły się zawroty głowy np przy szybszym wstawaniu [emoji55]
 
reklama
Sama nie wiem. Może trochę zmęczenie a trochę ciche dni z K dały o sobie znać [emoji849] niby jestem głodna a jak patrzę na jedzenie to mi nie dobrze.. Dziś to mi teściowa przypomniała o kolacji, bo bym nic nie zjadła... A wiem że muszę coś z tym zrobić bo zaczęły się zawroty głowy np przy szybszym wstawaniu [emoji55]
Ojej, to mam nadzieje, ze wszystkp sie ulozy. A Ty staraj sie pamietac o jedzeniu, bo sie wykonczysz.
 
Do góry