reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć :) mam pytanie..
Syna muszę karmić modyfikowanym, niestety jeszcze nie mogę podać piersi. Dodatkowo dopajam herbatka. (Wciąż w szpitalu jestesmy), a synek drugi dzień nie zrobil kupy :/ zglaszalam to oczywiście niejednokrotnie od momentu gdy nie znalazlam nic w pampersie od polowy dnia..niby ma jeszcze czas, tak twierdzi lekarz i polozne, a mi sie wydaje ze maluszka to meczy. Byl bardzo niespokojny dzis, non stop placz do poludnia...Wzięli go na antybiotyk i od tamtego momentu spi z przerwa na butelke. Kupy dalej nie ma...a ja zaczynam sie martwic czy to aby normalne zeby jadl,pil normalnie a od dwoch dni w pampersie czysto? (Siku normalnie) probowalam masowac brzuszek ale go to denerwuje tylko i ryk zaraz...
Dodam ze gazy ma, jak go do siebie tule to czuje jak mu czasem zabulgota w brzuszku.
Synek urodzony w niedziele.
U mnie na sali dziewczyny zgłosiła wieczorem że synek nie robił od rana i pomogły mu rurka
 
U mnie na sali dziewczyny zgłosiła wieczorem że synek nie robił od rana i pomogły mu rurka
Mi powiedzieli ze moze nie robic dwa dni...teraz ze i tydzień... juz sama nie wiem w co wierzyć. A Ogólnie brzuszek miekki a jelita pracują. Jutro prawdopodobnie wychodze i nie wiem czy nie zmienic mleka na inne...
 
Mi powiedzieli ze moze nie robic dwa dni...teraz ze i tydzień... juz sama nie wiem w co wierzyć. A Ogólnie brzuszek miekki a jelita pracują. Jutro prawdopodobnie wychodze i nie wiem czy nie zmienic mleka na inne...
Ale tydzień to chyba jak się karmi piersią,
Jeśli wszystko oki to napewno zrobi , musi też się wszystko w tym brzuszku uregulować
 
Cześć :) mam pytanie..
Syna muszę karmić modyfikowanym, niestety jeszcze nie mogę podać piersi. Dodatkowo dopajam herbatka. (Wciąż w szpitalu jestesmy), a synek drugi dzień nie zrobil kupy :/ zglaszalam to oczywiście niejednokrotnie od momentu gdy nie znalazlam nic w pampersie od polowy dnia..niby ma jeszcze czas, tak twierdzi lekarz i polozne, a mi sie wydaje ze maluszka to meczy. Byl bardzo niespokojny dzis, non stop placz do poludnia...Wzięli go na antybiotyk i od tamtego momentu spi z przerwa na butelke. Kupy dalej nie ma...a ja zaczynam sie martwic czy to aby normalne zeby jadl,pil normalnie a od dwoch dni w pampersie czysto? (Siku normalnie) probowalam masowac brzuszek ale go to denerwuje tylko i ryk zaraz...
Dodam ze gazy ma, jak go do siebie tule to czuje jak mu czasem zabulgota w brzuszku.
Synek urodzony w niedziele.

Na modyfikowanym będzie robić raz na kilka dni mogą być zielone kupy
 
Mi powiedzieli ze moze nie robic dwa dni...teraz ze i tydzień... juz sama nie wiem w co wierzyć. A Ogólnie brzuszek miekki a jelita pracują. Jutro prawdopodobnie wychodze i nie wiem czy nie zmienic mleka na inne...
Moja córcia jest na mleku modyfikowanym i jak w zegarku robi kupkę co drugi dzień i już tak z dwie godziny przed kupą zaczyna się prężyć i wiem, że zaraz będzie cisnąć, ogólnie pediatra mówił mi, że może nawet i cztery dni nie robić i to też jest normą, ja myślę, że moja robiłaby rzadziej gdyby nie to, że gdy widzę, że już jej się chce lecz ma problem z wyciśnięciem to wtedy daję jej herbatę z kopru włoskiego i najczęściej od razu po niej udaje jej się zrobić kupkę :)
 
A nie wymaga to zmiany mleka w takim przypadku? Mysle ze dobry miesiąc czeka nas modyfikowane..nie chcialabym by sie męczył...

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Forum BabyBoom mobile app

Na każdym modyfikowanym będzie robić kupy raz na kilka dni ja już to z córka przechodziłam
Zmiana mleka to w przypadku ulewania, zatwardzenia lub innych atrakcji
Moj jest na cycku a robi raz na 3 dni kupę
 
Mi powiedzieli ze moze nie robic dwa dni...teraz ze i tydzień... juz sama nie wiem w co wierzyć. A Ogólnie brzuszek miekki a jelita pracują. Jutro prawdopodobnie wychodze i nie wiem czy nie zmienic mleka na inne...
Nasz malutki od kiedy w moich piersiach nastąpiła susza i byk tylko na mm to nierobi kupki parę dni lekarka moja powiedziała że dopóki dziecko nieplacze i niewidac że brzuszek boli to nawet do 5 6 dni może nierobic kupki.. dostawał kropelki , syropki czopki i co tylko bo tylko gadali żebym została przy tym mleku wkurzyłam się zmieniłam mleko I dziecko wkoncu się załatwia..także polecam zmianę mleka jak widzisz że mu niesluzy.
 
reklama
Nasz malutki od kiedy w moich piersiach nastąpiła susza i byk tylko na mm to nierobi kupki parę dni lekarka moja powiedziała że dopóki dziecko nieplacze i niewidac że brzuszek boli to nawet do 5 6 dni może nierobic kupki.. dostawał kropelki , syropki czopki i co tylko bo tylko gadali żebym została przy tym mleku wkurzyłam się zmieniłam mleko I dziecko wkoncu się załatwia..także polecam zmianę mleka jak widzisz że mu niesluzy.
Jakim mlekiem karmilas i na jakie przeszlas?
 
Do góry