reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Czyli jeszcze chwilkę muszę zaczekać, a potem do dzieła:-) Nie wiem jak u Was, ale ja przytyłam w ciąży 10 kg i już po dwóch tygodniach od cc miałam wagę sprzed ciąży.
Ja przytyłam niecałe 9 i wagę sprzed ciąży miałam tydzień po porodzie sn. Teraz mam mniej, ale w gacie dalej się nie mieszcze [emoji85]
 
reklama
Tak używać jak talk

Nie wiem czy ja za dużo od siebie wymagam czy co ale myślałam, że będę lepiej wyglądać...w żadne spodnie się jeszcze nie mieszczę. Brzuch też mam. Załamana jestem.

Heheeh kochana ja tak samo jestem 3 tyg po porodzie 10 kg zeszło zostało 5 kg ale brzuch wyglada nie za dobrze do tego boczki
 
Cześć :) mam pytanie..
Syna muszę karmić modyfikowanym, niestety jeszcze nie mogę podać piersi. Dodatkowo dopajam herbatka. (Wciąż w szpitalu jestesmy), a synek drugi dzień nie zrobil kupy :/ zglaszalam to oczywiście niejednokrotnie od momentu gdy nie znalazlam nic w pampersie od polowy dnia..niby ma jeszcze czas, tak twierdzi lekarz i polozne, a mi sie wydaje ze maluszka to meczy. Byl bardzo niespokojny dzis, non stop placz do poludnia...Wzięli go na antybiotyk i od tamtego momentu spi z przerwa na butelke. Kupy dalej nie ma...a ja zaczynam sie martwic czy to aby normalne zeby jadl,pil normalnie a od dwoch dni w pampersie czysto? (Siku normalnie) probowalam masowac brzuszek ale go to denerwuje tylko i ryk zaraz...
Dodam ze gazy ma, jak go do siebie tule to czuje jak mu czasem zabulgota w brzuszku.
Synek urodzony w niedziele.
 
reklama
Do góry