reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Problem chyba sam się rozwiązał no Mała nie chce butelki...A co na odparzenia możecie polecić. Mała ma je w pachwinach. Dziś cały dzień bez pampersa dupinka się wietrzyla.
Jak dla mnie to najlepszy sudocrem. Tylko nie wolno ladowac grubej warstwy, a cienka i delikatnie wklepac.
 
reklama
Hej dziewczyny mam do Was pytanie. Na ostatnim usg okazało się, że mój synek jest dwukrotnie owiniety pepowina wokół szyi. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji ?? Lekarz kazał się nie martwić Ale ja i tak się boję żeby maleństwo się nie udusilo. Termin cc mam na 28 września
 
Problem chyba sam się rozwiązał no Mała nie chce butelki...A co na odparzenia możecie polecić. Mała ma je w pachwinach. Dziś cały dzień bez pampersa dupinka się wietrzyla.
Nadmanganian potasu tabletki. Rozpuścić na różowy kolor i przecierac gazikiem. U nas poprawa po 2-3 dniach ale na prawdę duża
 
reklama
Tak używać jak talk

Nie wiem czy ja za dużo od siebie wymagam czy co ale myślałam, że będę lepiej wyglądać...w żadne spodnie się jeszcze nie mieszczę. Brzuch też mam. Załamana jestem.
Ja mam tak samo brzuszek tez a raczej skora wisi lekko bo juz poprawa i nie mogę się doczekać aż wbije się w rolki i zacznę ćwiczenia bieganie tez słyszałam że około 6 tyg. Już może zaczynać.
 
Do góry